Kendime Ait Bir Odam Yok

Milyonda bir şey denk gelmiş siz hala herkesin öyle olduğunu sanın. Ayrıca abin değil abinin arkadaşı hava atmaya çalışmadığını nereden çıkardın?

Cevap ver.

Aynen eşek şakası yaparım size aslında 200TL alıyorum aylık size de hep çalıntı kartla ısmarlıyordum dedi. Bu arada ban yedirteceksin yeni konu aç!

19 yaşıma geldim asla kendime ait bir odam olmadı. Ev kira zaten 19 yaşıma gelene kadar kiradan kiraya koşturduk ev sahiplerinden duymadığımız laf dahi kalmadı. Neyse arkadaşlar artık dayanamıyorum bu sene sınavlarım var ama odam yok ev sobalı TV karşısında çalışılmıyor. Yazılıları bile zar zor yapmıştım. Bugün teyze çocukları geldi daha çok küçükler. Bana diyorlar odanız nerede, odamız yok dedim ama nasıl ağrıma gidiyor. O duyguyu yaşamak istiyorum. İstediğim saatte yatmayı, istediğim saatte uyanmayı rahatsız edilmeden. Bunları niye yazdım bilmiyorum ama çok efkar bastı yazayım dedim.
Şuan durumun nasıl üniversite kazanabildin mi 4.5-5 sene olmuş çok merak ettim cevap verirsen ne mutlu bana.

19 yaşıma geldim asla kendime ait bir odam olmadı. Ev kira zaten 19 yaşıma gelene kadar kiradan kiraya koşturduk ev sahiplerinden duymadığımız laf dahi kalmadı. Neyse arkadaşlar artık dayanamıyorum bu sene sınavlarım var ama odam yok ev sobalı TV karşısında çalışılmıyor. Yazılıları bile zar zor yapmıştım. Bugün teyze çocukları geldi daha çok küçükler. Bana diyorlar odanız nerede, odamız yok dedim ama nasıl ağrıma gidiyor. O duyguyu yaşamak istiyorum. İstediğim saatte yatmayı, istediğim saatte uyanmayı rahatsız edilmeden. Bunları niye yazdım bilmiyorum ama çok efkar bastı yazayım dedim.

Benim de yok. Oturma odasında televizyonun yanında 120 cm2 boyunda bir yaşam alanım var. Üstünde 10 yıllık bir bilgisayar. Ama bazı dertler parayla çözülmüyor biliyor musun? Umarım çözümü para olmayan sorunlarla karşılaşmazsın.
Ders çalışmak için kütüphaneye git.

Benim de yok, bilgisayarı kurduğum yer 1 metre kare alan 1 saar oturunca bel fıtığı oluyorum aşırı rahatsız bir şey, mouse alanım 3 cm falan.

Geri
Yukarı