Kendimi ders çalışmaya nasıl yoğunlaştırırım?

İstediğim PUA'nın çok çok altında ki bu puan bana ve aileme yetmiyor.

Birincisi ailen buna karışamaz onlar istiyor diye çalışacak değilsin değiliz çok düşük adam gibi mesleğe gidemiyorum ama gerçekten iyi insanımdır. Orada bozarlar yani ben bunu dert ediyorum mesela siz ne kadar puan istiyorsunuz ve ailenin senden istediği ne?

Birincisi ailen buna karışamaz onlar istiyor diye çalışacak değilsin değiliz çok düşük adam gibi mesleğe gidemiyorum ama gerçekten iyi insanımdır. Orada bozarlar yani ben bunu dert ediyorum mesela siz ne kadar puan istiyorsunuz ve ailenin senden istediği ne?

Benim okulumda öyle tipler vardı lisedede arkadaşsız kalmak istemiyorum.

%1lik dilim bu benim ve ailemin istediği. Ki hedefim üniversite okumak çünkü bilsem öğrencisiyim lisede tübitak projelerinde yer alacağım büyük ihtimal üniversite için bu çok yardımcı olacak. Böyle bir fırsatı da kaçırmayıp ODTÜ hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.

Merhaba, 8. sınıf LGS öğrencisiyim. Ve herkes gibi bilgisayara meraklıyım ki bu da büyük bir sıkıntı. Geçmişte derslerle alakalı birçok başarım olduğu için başarılı öğrenci olarak anılıyorum. Yani özellikle matematikte olimpiyat öğrencisiyim. Neyse konumuz bu değil önümde büyük bir sınav var bu sınavda 470 puan yapmam lazım 2 ay kaldı hiçbir şey için geç değil. Sizce kendimi bilgisayardan telefondan nasıl uzak tutabilirim 470 puan alırsam önümde büyük bir ödül var. Ama bilgisayardan uzak kalamıyorum şifre var ama içim gidiyor. Nasıl nefsime hakim olabilirim?
Aynı sorunu yaşıyorum. 467 tutturursam çok iyi olacak ama sıkamıyorum😒

%1'lik dilim bu benim ve ailemin istediği. Ki hedefim üniversite okumak çünkü bilsem öğrencisiyim lisede TÜBİTAK projelerinde yer alacağım büyük ihtimal üniversite için bu çok yardımcı olacak. Böyle bir fırsatı da kaçırmayıp ODTÜ hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.

Hocam zaten zaten %5'ten sonrasına girmek zor artık oralar kapasite yeterliliği ile alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı