Kendimi Küçük Görüyorum

Küçük kobra

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Öncelikle size kendimi anlatayım, aşırı derece de asosyalim ve bilgisayara arkadaşım gibi davranıyorum garip ama internet gittiğinde bile ne yapacağım diye kendimi sorguluyorum. Şimdi bana dışarı çık takıl falan diyeceksiniz kuzenim bile olsa ne yaparız ne ederiz bilmiyorum dışarı çıkarım ancak filim izlemek için annemin, babamın yanında bile içim bi garip oluyor canım hep bilgisayar istiyor çünki o benim için ayrı bir dünya çünki orada kafam rahat. İşte ben böyle biriyim ne yapmam gerekiyor bir yardım edin. Bu arada yaşım 17.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakaret anlamında kullanmadım, kimsenin ne yaptığına karışamam. Fakat insanın kendi kendini köpeğe dönüştürüp her yere yayması sizce mantıklı mı? Yapana kesinlikle bir lafım yok, herkesin kendi özgürlüğü ne de olsa. Fakat Türk milleti olarak bir akım, moda başladı mı ipin ucu da kaçıyor yani.

Hakaret anlamında kullanmadım, kimsenin ne yaptığına karışamam. Fakat insanın kendi kendini köpeğe dönüştürüp her yere yayması sizce mantıklı mı? Yapana kesinlikle bir lafım yok, herkesin kendi özgürlüğü ne de olsa. Fakat Türk milleti olarak bir akım, moda başladı mı ipin ucu da kaçıyor yani.
Filtreleri diyorsunuz şimdi anladım. Kusura bakmayın. :D

PC başında vakit geçirmek dışında ne yapacağınız hakkında bir fikrinizin olmaması neden kendinizi küçük görmenize yol açsın ki?

Sosyal aktivitelere de pek bir ilginiz yok anladığım kadarıyla.

Göz ve genel sağlığınızı koruyacak molaları vermeyi unutmadan PC ritüeline devam edin derim. :D

Bence o ritüele devam etmeyin. Hiç arkadaşınız olmasa bile çıkın dışarı, hava alın. Doğayı, insanları izleyin. Günü gelecek, meslek hayatınızda insanlarla karşı karşıya geleceksiniz. İnsanlar sizin etkili konuşmanıza, iletişiminize çok ama çok önem verecek. Unutmayın ki her şey dozunda iyidir. İyiliğin bile çok fazlası zehir etkisi yapar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı