Kendimi yalnız hissediyorum

Hiç sosyal olamıyorsan seni zorunlu olarak sosyal yapacak şeyler var, okul, iş, askerlik. Üniversiteye girmeyi deneyebilirsin, amaç mezun olmak değil kampüs görmek olmalı. Gerçekten arkadaş arıyorsan ilgi alanlarını kullanabileceğin ortamlara gitmeye çalış.

Ya aslında asıl amacım arkadaş bulmak değil, yalnız hissetmemek. Üniversiteye gittim ama kısa süreliğine gittim. Pek ilgim yoktu, muhasebe bölümüne gitmiştim. Sonra ayrıldım. Yani bölüme ilgim yoktu ondan dolayı ayrıldım. İş olarak da şu anda pek çalışacak durumda değilim psikiyatrik sorunlarımdan dolayı. Antidepresan kullanıyorum. Yeni yeni kendime geliyorum. İyi bir hale gelince tabii ki çalışmak istiyorum.

Ya aslında asıl amacım arkadaş bulmak değil, yalnız hissetmemek. Üniversiteye gittim ama kısa süreliğine gittim. Pek ilgim yoktu, muhasebe bölümüne gitmiştim. Sonra ayrıldım. Yani bölüme ilgim yoktu ondan dolayı ayrıldım. İş olarak da şu anda pek çalışacak durumda değilim psikiyatrik sorunlarımdan dolayı. Antidepresan kullanıyorum. Yeni yeni kendime geliyorum. İyi bir hale gelince tabii ki çalışmak istiyorum.

Askerlikle ilgili de şunu söyletebilirim. Herkesin yapabileceği birşey değil.Benim de yapabileceğim birşey değil. Ben zaten zaten psikiyatristten elverişli değildir raporu aldım ve o şekilde gitmedim. Ben psikolojiden kaybediyorum. Vatanımı seven bir insanım ama bu konudaki yorumum da budur.

Askerlikle ilgili de şunu söyletebilirim. Herkesin yapabileceği birşey değil.Benim de yapabileceğim birşey değil. Ben zaten psikiyatristten elverişli değildir raporu aldım ve o şekilde gitmedim. Ben psikolojiden kaybediyorum. Vatanımı seven bir insanım ama bu konudaki yorumum da budur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı