Kendinizde sevmediğiniz bir huy var mı?

Aynısı ders çalışırken bana oluyor, bu huyumu seviyorum. Mükemmelliyetçi olduğum için derslerimde çok başarılıyım.
Avantaj fakat aynı zamanda da dezavantaj, ben de ders çalışırken mükemmelliyetçi oluyordum fakat bir soru yapamadığım zaman da çok rahatsız oluyordum, sonra da motivasyonum düşüyordu, sizde de oluyordur sanırım.

Her şeyi takıntı yapıyorum. Şuan da video izlerken 50 kere kontrol ediyorum ses full mü diye. Ve bunlar ara ara değişiyor ses takıntısından önce dpi 3200 de mi diye takıntı yapmıştım.
Hocam şöyle söyleyeyim, bir aralar sol gözümle baktığım yerleri sağ elimle kapatma gibi bir takıntım vardı. Dikkatinizi bir hobiye verirseniz bu tarz obsesif şeylerden kurtuluyorsunuz. Benden tavsiye.

Avantaj fakat aynı zamanda da dezavantaj, ben de ders çalışırken mükemmelliyetçi oluyordum fakat bir soru yapamadığım zaman da çok rahatsız oluyordum, sonra da motivasyonum düşüyordu, sizde de oluyordur sanırım.
Evet, hemen o konunun eksik olduğum bölümünü tekrar açar dinler not alırım.

Parabol`de hala ufak bir sıkıntım var. Çözmediğim kaynak kalmadı, denemelerde 1 soru garanti kaçırıyorum ve bu beni rahatsız edyor. Bütün gün çarşıda zor bir parabol kaynağı aradım.

Konularıda buraya açmıştım sanırım.

Çok kinciyim, berbat bir özellik. Biri gerçekten sinirime dokunan bir şey yaparsa onu bir şekilde mutsuz ederim.
Akrep burcuyum, bu huyumuda seviyorum! Bana zarar veren bir insanı aklımdan çıkaramıyorum, zamanı gelincede ben zarar veriyorum. İşin kötü tarafı bu huyum egom ile birleşince kişiyi psikolojik olarak aşağlıyorum. Kısacası psikolojik şiddet.

Çok kinciyim, berbat bir özellik. Biri gerçekten sinirime dokunan bir şey yaparsa onu bir şekilde mutsuz ederim. Bir de bir işe başlamam uzun sürer, yani ertelerim. Ama başlarsam da bırakamam.

Aynısını yazacaktım bende. Bir de aşırı tembelimdir. O işi yapmak istemiyorsam geçmiş olsun. Kılımı kıpırdatmam.

Geri
Yukarı