Kendinizi tanıtın anlatın

Hayatınız nasıl?

• Ortaokul

• Hala lisedeyim

• Dertlerim var

• İşim var, param var

• Açlıktan ölecek durumdayım

• Bilmem

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Allah şifa versin. Üzüldüm. Bu arada borçlar bitmez. 3 yıldır falan bizde araba borcu ödüyoruz. Kredi ve faiz yüzünden çok fazla artıyor borçlar.
Teşekkür ediyorum zaten doğuştan bu illet, işitme cihazlarım sayesinde duyabiliyor ama en önemlisi anlayabiliyor ve konuşabiliyorum sizler gibi ama pek yeterli değil diyelim. Bu pandemi döneminde herkes maske taktığı için anlamakta zorlanıyorum çünkü arada bi' dudak okuma yöntemiyle anlaşıyorum birileriyle.

Sadece borçlar değil, artan gereksiz vergiler de mahvediyor bizi. Düşünün, daha geçen hafta kur gündemleri yüzünden maaşım net olarak 540 lira eridi. Neyse konumuzu sapmayalım. :)

Buradaki eğitim hayatından sonra bir dönem Çin'de yaşamış orada Çince öğrenmiş ve şuan bir firmanın Çin ithalatından sorumlu satınalma müdürü olarak çalışıyorum.2000 yılından beri bilgisayar oyunlarını çok seviyorum. Öncesinde sega ile takılıyordum.

Kimsenin işi ve parası yok.
Hava atmak gibi olmasın da benim var, kendime yetecek kadar yani. Kendime ait bir evim bir de eski ama işe yarayan bir arabam var. Maaşlı bir masa başı işte çalışıyorum. Eşim, ben ve kedimiz yaşayıp gidiyoruz. Daha güzel günler görmek dileği ile.

Oyun yapan ve şu an Sonic: Criminal City adında bir oyun yapmaya çalışan ve bir gün kendi oyun şirketini açmak isteyen 9.sınıf birisiyim.
Buradaki eğitim hayatından sonra bir dönem Çin'de yaşamış orada Çince öğrenmiş ve şu an bir firmanın Çin ithalatından sorumlu satın alma müdürü olarak çalışıyorum. 2000 yılından beri bilgisayar oyunlarını çok seviyorum. Öncesinde Sega ile takılıyordum.

Sega Master System ve Sonic the Hedgehog benim ilklerimdi.

Oyun yapan ve şu an Sonic: Criminal City adında bir oyun yapmaya çalışan ve bir gün kendi oyun şirketini açmak isteyen 9.sınıf birisiyim.

Sega Master System ve Sonic the Hedgehog benim ilklerimdi.
Bende Sega Mega Drive vardı.Sonic 3 boyutlu gözüken efsane oyunlardan birisiydi ama ben saatlerce Dune oynardım. Onun alışkanlığıyla bilgisayar alınca Red Alert-Generals falan öyle devam ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı