Kepek için Şampuan Önerisi

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kepek sorunum var kaç senedir ve bir türlü atamadım saçımdan bu kepeği. Head Shoulders ipeksi yumuşaklık, mentollü gibi bir çok şampuanını ve clear man'ın 2si1 arada dahil clear man'ınde bir çok şampuanını kullandığım halde gene atamadım kepeği. Şu an hala clear man 2si1 arada kullanıyorum. Kepeğe ve dökülmeye karşı iyi gelebilecek şampuan önerir misiniz? Loreal Elseve Argine Direnç X3 - Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Şampuanı önerdiler bu ikisinden birini almayı düşünüyorum sizce bunlardan hangisi alınmalı ve iyi midirler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kepek benim bildiğim kadarıyla kuru saç derisi yüzünden alır, nemlendirici krem bakımı yapmayı dene veya nemli tutan şampuanlar vardır elbet, onlara bir bak derim. Bir kereliğine şampuanı eline döktüğünde karbonat at bir yemek kaşığı öyle şampuanla, saç derisini temizler.

Ketokonazol içeren şampuanlara bakın. Bunlar genelde eczanede satılır. Haftada bir iki kez normal şampuanın yerine kullanılması yeterli diye biliyorum.

Bu ketokonazol içeren şampuanlardan hangisini önerirsiniz? Yanlış olanı kullanıp sonra saçı daha kötü hale getirmiyim.

Kepek benim bildiğim kadarıyla kuru saç derisi yüzünden alır, nemlendirici krem bakımı yapmayı dene veya nemli tutan şampuanlar vardır elbet, onlara bir bak derim. Bir kereliğine şampuanı eline döktüğünde karbonat at bir yemek kaşığı öyle şampuanla, saç derisini temizler.

Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Şampuanı ya da Loreal Elseve Argine Direnç X3 Kepek ve Dökülmeye karşı Şampuanı bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.

Hocam ben Head&Shoulder Supreme nem şampuan ve saç kremi aldım. Çok memnunum. Hem saçıma o istediğim yumuşaklığı verdi hem kepeği çok ama çok ciddi derecede yok etti.

Bunu kullandıktan sonra bendeki ciddi derecede azaldı hocam. Ayrıca bu tür şampuanlarda çözüm bulamazsanız;

head & shoulders clinical strength adlı ürünü araştırın bi derim.

Hocam Clear kullanmayı tavsiye etmiyorum ben de HnS var yani Head and Shoulders bence aralarındaki en iyisi ben de de saç dökülmesi oluştu Clear yüzünden Head and Shoulders geçtim sıkıntı gitti.

İçerisinde Sülfat olmayan şampuan öneriyorum, fabrika yapımı tanınmış şampuan markaların tümünde sülfat var, onları tavsiye etmem. Tuzsuz diye de geçer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı