Kepek nasıl geçer?

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Bende öyle aşırı fazla kepek yok ama elimi saça değdirdiğimde beyaz beyaz kepekler dökülüyor. Head and Shoulders kullanıyorum, bunun bir alakası var mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bende öyle aşırı fazla kepek yok ama elimi saça değdirdiğimde beyaz beyaz kepekler dökülüyor. Head and shoulders kullanıyorum, bunun bir alakası var mı sizce?

Clear kömür içerikli şampuanını kullanmanızı tavsiye ederim. En azından kepek geçene kadar. Saç diplerinizi kazırmışcasına tırnaklarınızla yola yola temizleyin çok iyi durulamanız gerekmekte kepekten kökten kurtulmak istiyorsanız kazır gibi yıkayacaksınız.

Haftada kaç kere saçını yıkıyorsun? Deride kızarma var mı ?

Clear kömür içerikli şampuanını kullanmanızı tavsiye ederim. En azından kepek geçene kadar. Saç diplerinizi kazırmışcasına tırnaklarınızla yola yola temizleyin çok iyi durulamanız gerekmekte kepekten kökten kurtulmak istiyorsanız kazır gibi yıkayacaksınız.

Bunu sakın yapma sakın sakın sakın yapma.

Çocukluğumda bende de vardı. Head and Shouldres'ı kullandım ve çarem oldu. Şu an o markayı kullanmıyorum ama kepeğim yok. Varken Head and Shoulders'a müteşekkir oldum.

Geri
Yukarı