Kepek nasıl geçer?

Aman diyeyim kazıma, arkadaşta işe yaramış belli ki sana öneriyor ama sana bildiğim için söylüyorum. Zaten kaşındığı için falan oynuyorsundur onu da yapmamaya çalış.

Clear kullandığımdan belli saçlarım çok temiz ve sağlıklı görünüyor. Yaklaşık 3 senedir clear kullanıyorum ve ailemde dahi herkes clearın çeşit çeşit modellerini kullanıyoruz. Saçı gerçekten iyileştiriyor.

Bir keresinde babaannemde kullanmıştım kaliteliydi cidden. Şu head and shoulders bitsin alacağım onu.

Aman diyeyim kazıma, arkadaşta işe yaramış belli ki sana öneriyor ama sana bildiğim için söylüyorum. Zaten kaşındığı için falan oynuyorsundur onu da yapmamaya çalış.

Hocam bir de safia diye bir şampuan var o nasıldır? Hem yerli ve milli diye güveniyorum bir yandan.

Çocukken kullanıyordum o meşhur kullandığınız markayı. Sanki içinde bir madde var saçı 1 günlüğüne temizliyor 2.güne kepek oluşturuyor.

2 güne bile kalmıyor bugün yıkadım saçları yine oluştu.

Bende aşırı kepek vardı, Selenium Sulfat adında bir şampuan var onu aldım kullandım kepekler tamamen gitti. alıp kullanmanızı öneririm lakin türkiyede olur mu bilmiyorum. ben azerbaycanda yaşıyorum buranın eczanelerinden aldım.

Bende aşırı kepek vardı, Selenium Sulfat adında bir şampuan var onu aldım kullandım kepekler tamamen gitti. Alıp kullanmanızı öneririm lakin Türkiye'de olur mu bilmiyorum. Ben Azerbaycan'da yaşıyorum buranın eczanelerinden aldım.

İnternette bulamadım eczanelerde vardır belki.

Geri
Yukarı