Kerem Kınık istifa etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanları anlamıyorum sizinle aynı fikirde olmayabilir hemen troll damgası.

Aktrollerin yerini oktroller alacak oktroller daha kötü.

Olay bizimle aynı fikirde olmaması değil. Bir şeyi savunuyor ama nasıl savunduğunu bilmiyor. Bir şeyler yazıyor ama kendi bile anlamıyor buna eminim. Hata yaptığını kabul etmek yerine hala üste çıkmaya çalışıyor.

Olay bizimle aynı fikirde olmaması değil. Bir şeyi savunuyor ama nasıl savunduğunu bilmiyor. Bir şeyler yazıyor ama kendi bile anlamıyor buna eminim. Hata yaptığını kabul etmek yerine hala üste çıkmaya çalışıyor.
Bunun için birbirimizi kırmaya gerek yok. Ama ben halen iddiamın arkasındayım.
En net sonuç 14 Mayıs'ta.

Ben anketlerle uğraşmam , güler geçerim anketlere. En net sonuç seçimden sonra belli olacak. Anketler üzerinden gidecek olursak Muharrem İnce'nin %7-8 alacağını söyleyen anketler sonradan yok ya %1 falan alır demediler mi?
Okadar kanıt yetmiyor bu trollere. Oğlum adamlar 2018'de anketlerde en yakın sonucu tahmin etmişler. Neyine dayanarak anketlerde hiç bir şey belli olmaz diyorsun? Anketler kesin sonuç verecek diyen yok. Yakın sonuç vermeleri olası ama. Allah büyük bize güzel günler gsöterecek.

Bunun için birbirimizi kırmaya gerek yok. Ama ben halen iddiamın arkasındayım.
En net sonuç 14 Mayıs'ta.
Hocam en net sonuç 15 Mayıs’ta. O zaman görüşürüz.

Halkın gücü karşısında kimse direnemez.

Haydi Türkiye. İlk turda bitirelim şu işi.
Arkadaşlarım, arkadaşlarımın ailesi falan herkesin aklı başına geldi, bir benim canım annemle babamın aklı başına gelmedi okadar kanıt sunmama rağmen. Sağlık olsun, bizim milletimizin aklı başına gelmiştir inşallah.

Haydi Türkiye. İlk turda bitirelim şu işi.
😆😆 Bana troll diyene bak ben şu partiyi destekliyorum falan demiyorum. Adam geliyor CHP sloganı atıyor burada. Ben X kişisi kazanabilir diyorum troll ben oluyorum. Yok, ya.

😆😆 Bana troll diyene bak ben şu partiyi destekliyorum falan demiyorum. Adam geliyor CHP sloganı atıyor burada. Ben X kişisi kazanabilir diyorum troll ben oluyorum. Yok, ya.
İmkansız şeyler söylüyorsun her şeyin ortada olmasına rağmen. Hem bu seçim KK'yı başa geçirme değil, demokrasiyi geri getirme seçimidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı