Kernel-Power 41 (63) ve whea-logger Event ID 18 hatası

Ekran kartını çıkarıp başka bir ekran kartı ile sistemi test ediniz. Ve yeni bir konu açınız burada cevap alamayabilirsiniz.

@RazioN hocam merhaba. Aynı sorunu aynı oyun ile yaşıyorum ve deneyimlerime göre başka oyunlarda bu sorunu yaşamadım. Sizin sorununuz da sadece Valorant oynarken mi oluyor? Bir çözüm bulabildiniz mi?

@RazioN hocam merhaba. Aynı sorunu aynı oyun ile yaşıyorum ve deneyimlerime göre başka oyunlarda bu sorunu yaşamadım. Sizin sorununuz da sadece Valorant oynarken mi oluyor? Bir çözüm bulabildiniz mi?
Merhaba, siz sıkıntıyı bulabildiniz mi? Bende de Valorant oynarken aynı sıkıntı oldu ve bilgisayar kendini yeniden başlattı. Sizde başka oyunlarda oldu mu?

Merhaba, siz sıkıntıyı bulabildiniz mi? Bende de Valorant oynarken aynı sıkıntı oldu ve bilgisayar kendini yeniden başlattı. Sizde başka oyunlarda oldu mu?
Ek olarak ertesi gün CS GO'da bir kapanma yaşamıştım, o zamanlar sistemin yeri çok değişmişti ve donanım değişikliği yapmıştım. O sıra sallanma veya parça yerinden oynaması olabilir diye RAM'leri vs tak çıkar yapmıştım ve yaklaşık 2 ay oldu sanırım, hala bir sorun yok.

Geri
Yukarı