Kernel-Power 41 Hatası

Gönderdim hocam ürünü. Bakıyorlar😂 hayırlısı. Şu anlıl sinerjiden memnunum. İlgi alakaları güzel. İletişimleri iyi. Ufak bir.
Hatada silmemeliyiz. Bir gelsin sistem bakacağız.

Allah'a şükür ki ben çözdüm inşallah sizin sorununuz da çözülür haber verirsiniz.

Arkadaşlar başlata aygıt yöneticisi yazın ses,video ve oyun denetleyicilerinden sizin yüklediğiniz bir şey varsa kaldırın bende böylelikle mavi ekran ve kapanma sorunları düzeldi artı olarak driver boosterdan da bütün sürücüleri falan güncelleştirdim ve benim yüklemediğim birkaç oyun yazılımı vardı onları kendi yükledi hatasız oyunları oynuyorum şu an. Driver boosterdan ekran kartınızı güncelleştirmeyin bu arada kendi sitesinden yükleyin.

Arkadaşlar başlata aygıt yöneticisi yazın ses, video ve oyun denetleyicilerinden sizin yüklediğiniz bir şey varsa kaldırın bende böylelikle mavi ekran ve kapanma sorunları düzeldi artı olarak Driver Booster'dan da bütün sürücüleri falan güncelleştirdim ve benim yüklemediğim birkaç oyun yazılımı vardı onları kendi yükledi hatasız oyunları oynuyorum şu an. Driver Booster'dan ekran kartınızı güncelleştirmeyin bu arada kendi sitesinden yükleyin.

Benim denemediğim şey kalmadı ne zaman PSU değişti ozaman bitti bu hata yukarıda yazdım. Gerisi hikaye.

Geri
Yukarı