Kernel Power 41 sürekli restart problemi

MrBombastic

Centipat
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır bu sorunla uğraşıyorum ilk başta kasayı eski tip bilgisayar masası altına kapalı bölümde olduğu içindir diye düşündüm oraya aldığım zamanlarda olmaya başlamıştı çıkardım kapağını bile açtım nafile. Format attım sürücüleri öncekileri yükledim gene yok sıcaklık değerlerim normaldi ancak termalleri yeniledim RAM testleri başarılı, Hard diskler defrag edildi birleştirildi ama halen ağır yük gerektiren oyunlarda restart atıyor OCCT testlerinde 3D dışında sıkıntı yaşamıyorum 3D restart atıyor gene.
PSU garantisi var ancak malum virusten temkinli davranmak durumundayım en köy ihtimal yenisini alsam diyorum ama sorun onda mı emin olamıyorum ekran kartını Afterburner kullanarak Core MHz düşürsem veya voltaj ayarını nasıl yaparım onu düşürsem şu dönemde idare etmek istiyorum anladınız umarım teşekkürler şimdiden yardımlarınız için

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı