Çözüldü KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thErenSK0

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ilk defa bu gün mavi ekran yedim. İlk defa arkadaşlarımın ısrarı üzerine Zula yüklemiştim gireyim dedim ve tam giriş yapa bastığım an mavi ekran yedim 3-4 dakika bekledim ve PC'yi kapadım (%100 olmuştu ama öylece bekliyordu) PC geri açıldığında WattMan hatası aldım normal midir? Ben normal diye düşündüm ama bilmiyorum.
Her neyse minidump dosyama bakar mısınız?
Şimdi arkadaşımda aynı oyundayken mavi ekran yedi oyunda mı bir sorun var?

Çözüm
Önemli olarak, Kaspersky ve MalwareBytes ile sistemi tarat. Tarattıktan sonra sistemi uyku moduna alma, CPU-Z'yi, Bluestacks'i, Vanguard'ı, SpeedFan'ı kaldır. Easy AC kullanan oyunları oynama.

Araştırmadan indirdiğin için trojan yemişsin muhtemelen. Bluestacks'i kaldırdıktan sonra dosya konumundan da sil.
C:\Program Files\BlueStacks\

DDU rehberini uygulayıp ekran kartın için çıkan recommended WHQL sürücüyü kur. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Bu adımlardan sonra BIOS'u ve chipseti güncelle.

Son olarak, CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC /scannow komutunu gir.
Önemli olarak, Kaspersky ve MalwareBytes ile sistemi tarat. Tarattıktan sonra sistemi uyku moduna alma, CPU-Z'yi, Bluestacks'i, Vanguard'ı, SpeedFan'ı kaldır. Easy AC kullanan oyunları oynama.

Araştırmadan indirdiğin için trojan yemişsin muhtemelen. Bluestacks'i kaldırdıktan sonra dosya konumundan da sil.
C:\Program Files\BlueStacks\

DDU rehberini uygulayıp ekran kartın için çıkan recommended WHQL sürücüyü kur. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Bu adımlardan sonra BIOS'u ve chipseti güncelle.

Son olarak, CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC /scannow komutunu gir.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı