"Kernel_securıty_check_failure" mavi ekran hatası

Blt97

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, mavi ekran hatası veriyor PC son günlerde. Sanırım 1 ay içinde 3 veya 4 kez oldu. Ben de minidump dosyasına bir bakayım dedim.
Sonuç olarak kernel_securıty_check_faılure hatası çıktı ve error code bölümünde tam olarak şu cümle "sistem, bu uygulamada y n tabanl bir arabelle in ta t n alg lad. Bu ta ma, k t niyetli bir kullan C n n bu uygulaman n denetimini ele ge irmesine olanak verebilir." yazıyordu sorunum nereden kaynaklı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk başta DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrardan kurmayı deneyin. Çözülmezse BIOS güncelleyin. Ayrıca aşağıdaki rehberi de uygulayın.

Sorun yine devam ederse kullanıyorsanız Tencent Emulator/Gameloop kaldırın. Kaspersky ile tarama yapın.

Not: Minidump dosyalarını doğru incelediğinize emin misiniz?

Sorunu oluşturan BattlEye. BattlEye kaldırın.

"sfc /scannow" rehberini uygula.

Ekran kartı sürücünü güncelle. Güncellemeyi bilmiyorsan söyle yardım etmeye çalışırız.

MSI ile ilgili yazılımları kaldırın.

Anti virüs ile sistemi taratın. Virüs bulursa temizleyin.

Tekrar mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaşırsınız.

Sorunu oluşturan BattlEye. BattlEye kaldırın.

"sfc /scannow" rehberini uygula.

Ekran kartı sürücünü güncelle. Güncellemeyi bilmiyorsan söyle yardım etmeye çalışırız.

MSI ile ilgili yazılımları kaldırın.

Anti virüs ile sistemi taratın. Virüs bulursa temizleyin.

Tekrar mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaşırsınız.
Yardımınız için teşekkür ederim, Rainbow Six oynadığım için BattleEye mecbur olmak zorunda önerdiğiniz rehberi deneyeceğim tekrar teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı