Keyfim yok ve hiçbir şey yapasım gelmiyor

Daha fazla  
Merhabalar, 2 gündür ağır hastayım. Boğazım ağrıyor, halsizim, başım ağrıyor falan. Aslında oyun oynamaktan çok hoşlanmam fakat son 2 gündür oyuna sardım. Bazı kurslarım var, internette hiç birisini dinlemek istemiyorum. Kafama takılan değişik şeyler var, zaten hayatı iyice boşladım. Hasta olduğum için mi sizce? Yani hiçbir şey yapasım gelmiyor, umarım anlatabilmişimdir. Sizce niye böyle?

Merhaba, 2 gündür ağır hastayım. Boğazım ağrıyor, halsizim, başım ağrıyor falan. Aslında oyun oynamaktan çok hoşlanmam fakat son 2 gündür oyuna sardım. Bazı kurslarım var, internette hiçbirisini dinlemek istemiyorum. Kafama takılan değişik şeyler var, zaten hayatı iyice boşladım. Hasta olduğum için mi sizce? Yani hiçbir şey yapasım gelmiyor, umarım anlatabilmişimdir. Sizce niye böyle?

Senin ile aynı durumdayım. Halsiz olman çok normal.

Senin ile aynı durumdayım. Halsiz olman çok normal.
Anlıyorum. Hafta sonu bir çok planım vardı hiç birisi olmadı ya. 3 Gün önce havuza girmiştim heralde oradan kaptım üşüdüm de biraz. Öncesinde de bu soğuk havada soğuk içecek içmiştim. İşte akıla mantığa uymayan iş yapınca hasta olunuyor zaten okulda herkes hasta hiç dikkat etmedim kendime hasta olmamı engellemeye çalışmadım bile.

Anlıyorum. Hafta sonu birçok planım vardı hiçbirisi olmadı ya. 3 gün önce havuza girmiştim herhalde oradan kaptım üşüdüm de biraz. Öncesinde de bu soğuk havada soğuk içecek içmiştim. İşte akıla mantığa uymayan iş yapınca hasta olunuyor zaten okulda herkes hasta hiç dikkat etmedim kendime hasta olmamı engellemeye çalışmadım bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı