Keylogger Silmek

Bir şey değil konuyu çözüldü olarak işaretleyin rapor kısmından bu sorunla karşılaşan başka insanlarda yararlansın.

Hocam son olarak bir şey daha soracağım da kredi kartım kayıtlı değildi ama önceden Chrome üzerinden veya Steam üzerinden bilgilerimi girmiştim buna ulaşma gibi bir ihtimali var mı?

Hocam son olarak bir şey daha soracağım da kredi kartım kayıtlı değildi ama önceden Chrome üzerinden veya Steam üzerinden bilgilerimi girmiştim buna ulaşma gibi bir ihtimali var mı?
Kayıtlı değilse ulaşamaz ulaşsa bile chargeback hakkınız var. Eğer çok şüpheleniyorsanız kartlarınızda 3D güvenlik kodunu aktif edin zaten aktifse kullanması mümkün değil.

Kayıtlı değilse ulaşamaz ulaşsa bile chargeback hakkınız var. Eğer çok şüpheleniyorsanız kartlarınızda 3D güvenlik kodunu aktif edin zaten aktifse kullanması mümkün değil.

Aktif zaten o zaman sıkıntı yok o zaman tekrardan teşekkürler konuyu çözümlenmiş olarak kapatıyorum. Hepinize minnettarım. :)

Hocam sorunuza pek cevap veremesem de ben de zamanında yanlışlıkla keylogger yemiştim. Google'ı açtığımda sürekli korece veya Japonca YouTube videoları çıkıyordu. Neyseki sorunu çözmüştüm. Size de geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı