KHO'da okumaktan vazgeçmek

KullaniciAdam102

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, 2 sene önce YKS'de sayısal 18bin yaptım ve hava harp okulunu kazandım. Öğrenci seçme uçuşuna (ÖSU) gidip intibaga cagrıldım ama kucuklugumden beri ozel kuvvetlere, komandoya ilgimden dolayı kara harp okulunu tercih edip KHO'da intibagımı yaptım ve yemin ettim.

Durum şu ki; son zamanlarda içimde bir pismanlık doğmaya başladı. Kendi kendime keşke havada kalsaydım ya da keşke puanımla bilgisayar muhendisligine gitseydim demeye başladım. Eski hevesim kalmadı gibi bir şey. Surekli ileride cok pişman olacakmışım gibime geliyor. COVID'den dolayı da 8 aydır okulda bulunmaktayım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Herhangi bir onerisi olan var mıdır arkadaşlar?

Arkadaşlar, 2 sene önce YKS'de sayısal 18bin yaptım ve Hava Harp Okulu'nu kazandım. Öğrenci seçme uçuşuna (ÖSU) gidip intibaga cagrıldım ama kucuklugumden beri ozel kuvvetlere, komandoya ilgimden dolayı kara harp okulunu tercih edip KHO'da intibagımı yaptım ve yemin ettim.

Durum şu ki; son zamanlarda içimde bir pismanlık doğmaya başladı. Kendi kendime keşke havada kalsaydım ya da keşke puanımla bilgisayar muhendisligine gitseydim demeye başladım. Eski hevesim kalmadı gibi bir şey. Surekli ileride cok pişman olacakmışım gibime geliyor. COVID'den dolayı da 8 aydır okulda bulunmaktayım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Herhangi bir onerisi olan var mıdır arkadaşlar?

Bu sene bende KHO gitmeyi düşünüyorum. Bana yardımcı olabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı