Khontkar mı Şehinşah mı?

Dostum şu rapçiler harbi lerdi: Ceza, sagopa, fuat ergin, dr fuchs, cartel grubu, eski şeinşah, hidra, Şanışer, sansar salvo, Saian, contra allame, joker. NO1 bunlar benim favorilerim ama şeinşah değişmese efsane olurdu ama artık o eski efsaneler istila ve güller ve rhymler gibi şarkı yapmıyor eğer dr fuchs dinlemediysen kesin dinle adama hakkını veremiyorlar ben fero dinlemekten çıldıracağım.

Dostum şu rapçiler harbi lerdi: Ceza, sagopa, fuat ergin, dr fuchs, cartel grubu, eski şeinşah, hidra, Şanışer, sansar salvo, Saian, contra allame, joker. NO1 bunlar benim favorilerim ama şeinşah değişmese efsane olurdu ama artık o eski efsaneler istila ve güller ve rhymler gibi şarkı yapmıyor eğer dr fuchs dinlemediysen kesin dinle adama hakkını veremiyorlar ben fero dinlemekten çıldıracağım.

Jagged de var.

Şuan yaptıkları müziğe bakarsam Khontkar önde benim için. 666 albümünün mixi neydi öyle? Ayrıca Şehinşah Trap'i harmanlayarak yapıyor hoşuma gitmiyor.

Trap'te Khontkar, Rap'te Şehinşah tartışmaya kapalı.

Eski şarkıları gibi yapsa Şehinşah derdim ( istila, sayın Türk, güller&rhyme ) fakat cidden yeni tarzı pek yakışmıyor gibi.
Khontkar ise Trap'i farklı yerlere getirmeye çalışan biri.

Hiçbiri.

Yeni konular

Geri
Yukarı