Khontkar Neden Sevilmiyor?

Bu adamlar kendilerini sanatçı olarak adlandırıyor ama sanatçı bir kişiliğe sahip değiller. Cem Karacadan tutun Zeki Müren'e kadar halkın kalbinde yer edinmiş insanların bir duruşu vardı ama günümüzdeki bu tür insanlar ne güzel müzik yapıyor ne de bir sanatçının yapması gerekeni yapıyor. Bir tavırları yok yani bir sorun olduğunda hükümeti veya halkı eleştirmiyorlar, bir yol uğuruna bir şey kayıp etmiyorlar.
Bana çıkarıp şunun gibi bir parça göstersinler, işte o zaman bu Rap'i bir müzik türü olarak değerlendiririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamda öyle bir özgüven varki hidraya Hasan sabbaha jokere sansara salliyor.Benim gözümde Mob (motive hariç) istanbul trip redkeys gibi gruplar yunan pop şarkılarıcıdır.

Bana çıkarıp şunun gibi bir parça göstersinler, işte o zaman Rap'i bir müzik türü olarak değerlendiririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çıldırcam ya! Kendinizi Cem Karaca'yla mı savunuyorunuz?

Evet. Eleştiri yapıyorlar diyorsunuz ancak vurucu bir dil göremiyorum ben istisnalar hariç. Eğer şunu bir açıp dinleme zahmetine girseydin bunu yazmazdın.
Bence sen bizim yazdıklarımızı okuma zahmetine girmemişsin. Cem karacaya laf ettiğimiz yok. Onlar nirvana sınfında tepede kalsın biz trap konuşuyoruz. Sen diyosun ki note 3 neden rtx 2070 performansı veremiyo?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı