Kick boks kilo verdirir mi?

Beslenmene bağlı. Bende 1 ay kadar Kick Boks'a gittim cidden yoğun bir antrenmanı var. Düzgün bir şekilde beslenirsen sporun yanına verirsin. Ayrıca Kick Boks'un yanına haftada 2 kere koşuya çıkarsan sonucu görürsün.

Kick boks yapıp iskenderi yengeni gömersen işe yaramaz ama sağlıklı beslenip koşunu yapıp kick boks yaparsan kilo verdirir.
Hocadan diyet listesi isteyeceğim.
Beslenmene bağlı. Bende 1 ay kadar Kick Boks'a gittim cidden yoğun bir antrenmanı var. Düzgün bir şekilde beslenirsen sporun yanına verirsin. Ayrıca Kick Boks'un yanına haftada 2 kere koşuya çıkarsan sonucu görürsün.
1 ayda kaç kilo verdiniz?
(Ben çabuk kilo verebilen bir kişiyim.)
Yine de verdirirdi onları yese bile bu arada. :)

Fena verdirir kanka tamamen kalp atışına çalışıyosun zaten kardio gibi düşün + Vücut her zaman esneyip duruyor.
1 ayda ortalama ne kadar verilir?

Kick boks yapıp iskenderi yengeni gömersen işe yaramaz ama sağlıklı beslenip koşunu yapıp kick boks yaparsan kilo verdirir.
Hocam dediğim gibi ben yine beslenmeme çok dikkat etmeme rağmen 6 kilo gibi bir şey verdim. Ama Kick Boks yanına koşuda yapmanızı öneririm.
Yine de verdirirdi onları yese bile bu arada. :)

Fena verdirir kanka tamamen kalp atışına çalışıyosun zaten kardio gibi düşün + Vücut her zaman esneyip duruyor.
Kardio yapacaksın kardeşim kardio.
5 günde 3 kilo verdim 🥳

Yeni konular

Geri
Yukarı