Kıl Dönmesi Hakkında

@monurts
Bu konuda kesinlikle sana katılıyorum. Bende zamanında kıl dönmesi ameliyatı oldum. Bunun sebebi derinin altında büyümesi değil kılın. Saçtan veya enseden dökülen kılların o bölgede birikip daha sonra çeşitli sebeplerle deri altına girmesiyle oluşur.
Lütfen bilip bilmeden yorumlar yazmayalım. Eğer cidden sağlık personeli ve tıp öğrencisi iseniz ülkenin vay haline.
Beni ameliyat eden doktor arkadaş da aynısını demişti. Temiz tut ve gerekiyorsa o bölgeyi tıraşlayabilirsin dahi gibi bir tavsiye de vermişti hatta.

Son düzenleyen: Moderatör:
@monurts
Bu konuda kesinlikle sana katılıyorum. Ben de zamanında kıl dönmesi ameliyatı oldum. Bunun sebebi derinin altında büyümesi değil kılın. Saçtan veya enseden dökülen kılların o bölgede birikip daha sonra çeşitli sebeplerle deri altına girmesiyle oluşur.
Lütfen bilip bilmeden yorumlar yazmayalım. Eğer cidden sağlık personeli ve tıp öğrencisi iseniz ülkenin vay haline.
Yahu vücüdu terketmis olan kil derinin icine tekrar nasil girecek? Nereden ögreniyorsunuz bunlari?

Son düzenleyen: Moderatör:
Op.Dr.Taner Bayramoğlu , İnternet den bir araştırın kıl dönmesi ameliyatını lazerle yapıyor. 10 dk sürüyor sonra işine gücüne bakıyorsun. Tavsiye ederim. Öyle yatma falan yok. Adana da bu adam:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı