Kılıçdaroğlu'ndan mesaj: "Buradayız. Sonuna kadar mücadele."

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.
- Mustafa Kemal Atatürk

Technopat forumundan söz istiyorum. Seçime kadar bizde herkesi arayalım, ikna edelim, arı gibi çalışalım, herkesi sandık başına alalım. Biz de gidelim ve birlikte bu iktidarı yollayalım. Size söz baharlar gelecek. Var mısın Sosyal?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat forumundan söz istiyorum. Seçime kadar bizde herkesi arayalım, ikna edelim, arı gibi çalışalım, herkesi sandık başına alalım. Biz de gidelim ve birlikte bu iktidarı yollayalım. Size söz baharlar gelecek. Var mısın Sosyal?
AKP tayfasina bir şey anlatamıyorsun. Takım tutar gibi parti tutuyorlar. Aşırı bir bağnazlık var. Bıktım ben.

Ey muhterem kardeşlerim. Ben fırkamın yolunda kimseyi arkada bırakmamak için buradayım. Herkes cepheden çekilmiştir. Ama şunu unutmayın ki savaşılmadan toprak kazanılmaz. Bu yüzdendir kendinizi ve tanıdıklarınızı ümitlendirmeye devam edin. İlk hedefimiz 28 Mayıs'tır. Herkesi 29 Mayıs'a kadar cephelerinde var gücüyle savaşmaya davet ediyorum. Yayın bunu mehmetçikler.

AKP tayfasina bir şey anlatamıyorsun. Takım tutar gibi parti tutuyorlar. Aşırı bir bağnazlık var. Bıktım ben.

AKP'li olanın %95'i mantığı yok. Kalan belki %5 %10 %15 gibi bir mantıklı düşünen AKP'li varsa en fazla o kadar.

Jagged - Hırsız Var.
Dinleyebilirsiniz :)

Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum Tayyipçi falan değilim. Adayım Sinan Oğan’dı. 2. Turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.

Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum Tayyipçi falan değilim. Adayım Sinan Oğan’dı. 2. Turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.

Senin en kötü siyasetçi dediğin adam oy oranlarını bir kaç ay içinde kimsenin arttıramayacağı kadar arttırdı 🙂

Ayrıca hamleleri çok iyiydi.

Geri
Yukarı