Kılıçdaroğlu'ndan mesaj: "Buradayız. Sonuna kadar mücadele."

Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum Tayyipçi falan değilim. Adayım Sinan Oğan'dı. 2. Turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.

Ey muhterem kardeşlerim ben fırkamın yolunda kimseyi arkada bırakmamak için buradayım. Herkes cepheden çekilmiştir ama şunu unutmayın ki savaşılmadan toprak kazanılmaz. Bu yüzdendir kendinizi ve tanıdıklarınızı ümitlendirmeye devam edin. İlk hedefimiz 28 Mayıstır. Bu taarruz daha çetin olacak bu yüzden savaşa katılmamış herkesi davet ediyorum. Savaşanlarda 29 Mayısa kadar savaşmanızı istiyorum ve inanıyorum. Sizler bu vatanı kurtaracak kişilersiniz. Biz buradayız bütün fırkamızı destekleyenlere iletin savaş devam ediyor. Bu ülke bulunduğu durumdan elbet yavaş yavaş kurtulacak asıl önemli olan kurtarmak için adam atmaktadır!

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum Tayyipçi falan değilim. Adayım Sinan Oğan’dı. 2. Turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.

Neyse aman.

Son düzenleme:
Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum tayyipçi falan değilim. Adayım sinan oğan'dı. 2. turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.

Hocam şöyle söyleyeyim. Adam kendini büyük riske attı. Şimdi kaybetse hem genel başkanlık hem cumhurbaşkanlığını kaybedecek. Ha neden Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu'nu çıkarmadı derseniz İstanbul'u veya Ankara'yı kaybetme riskine giremezdi. Mansur Yavaş'ı aday yapsalar Kürt'lerden oy alamazlardı. İmamoğlu ise adaylık tartışmaları sırasında davası devam ettiği için aday gösteremediler. Kemal Kılıçdaroğlu burada kendini siper etti yani.

Kemal Kılıçdaroğlu böyle kötü bir hükümet olmasına rağmen seçimi kaybedecek tek adaydı. Mansur Yavaş rahatlıkla birinci olurdu. Kendisi kendini siper etmiş değil koltuk hırsı ve kazanma hırsı yüzünden aday olmuştur. Seçmen zaten daha en başından Kemal Kılıçdaroğlu'nu istemiyordu. Seçmenin dediğine kulak asmazsanız kaybetmeye mahkumsunuz.

Kemal Kılıçdaroğlu böyle kötü bir hükümet olmasına rağmen seçimi kaybedecek tek adaydı. Mansur Yavaş rahatlıkla birinci olurdu. Kendisi kendini siper etmiş değil koltuk hırsı ve kazanma hırsı yüzünden aday olmuştur. Seçmen zaten daha en başından Kemal Kılıçdaroğlu'nu istemiyordu. Seçmenin dediğine kulak asmazsanız kaybetmeye mahkumsunuz.

Mansur Yavaş aday olsaydı yüzde 40'ı geçemezdi.

Yukarıda yazdığım kısmı tam okumadınız sanırım. Mansur Yavaş'ın milliyetçi geçmişinden dolayı yaklaşık %10'luk bir oy kaybı olacaktı özellikle doğu bölgelerinde.
Mansur Yavaş'ı aday yapsalar Kürt'lerden oy alamazlardı.

Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum tayyipçi falan değilim. Adayım sinan oğan'dı. 2. turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.

Hocam Sinan Oğan zaten Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyecek. Sende en iyisini Türkiye için fiyatların düşmesi için, refah için, özgürlük için oyunu Kemal beyden yana kullan. Her şeyi güzel yapacak. Lütfen biz gençleri düşün.

Kılıçdaroğlu'nun bende iyi bir siyasetçi olduğunu düşünmüyorum. Lakin arkasındaki ekip oldukça sağlam, bilinen ve işinin erbabı kişiler yer almakta. O yüzden oyumu CHP'den yana kullanmayı tercih ettim, artık değişim vakti 👍

Bu arada deprem bölgelerinden, AKP nasıl oldu da o kadar oy aldı arkadaş? İzlerken sinir krizi geçirdim.

Kılıçdaroğlu'nun bende iyi bir siyasetçi olduğunu düşünmüyorum lakin arkasında ki ekip oldukça sağlam, bilinen ve işinin erbabı kişiler yer almakta. O yüzden oyumu CHP'den yana kullanmayı tercih ettim, artık değişim vakti 👍

Bu arada deprem bölgelerinden, AKP nasıl oldu da o kadar oy aldı arkadaş? İzlerken sinir krizi geçirdim.

Allah hak edene bela gönderiyor 🙂 Ders almamaları daha şaşırtıcı.

Geri
Yukarı