Kılıçdaroğlu'ndan mesaj: "Buradayız. Sonuna kadar mücadele."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tiktoktaki ergenlerin çektiği videolar daha inandırıcı ve daha samimi. Bu adam sadece komik. CHP’de olmasaydı yüzde 1 bile alamazdı.

Kemal yüzde 45 aldıysa Mansur Yavaş yüzde 55'i rahat görürdü.

55 zor neden dersen doğu tarafı vermezdi.

Sen git teröriste oy ver emi. CHP gibi vatan hainleri görmedim ben.

AKP de terörist yanlısı parti ile ittifak yaptı hizbullah partisi hüdapar ne oldu PKK ile arasında bir fark yok sen troll müsün?

İnsanların bu Kk'ya olan nefretin nedenini anlayamıyorum. Parti meselesi değil bu, direk kılıçdaroğlu'na karşı bir kin ve nefret var. Ne yaptı lan bu adam size? PKK ile iş birliği yapıyor diyorsunuz fakat elinizde tek bir somut delil bile yok, fakat Tayyip'in birçok videosu mevcut bu konuyla ilgili :D

Geçen adamın teki haberlere çıkmış, tayyip giderse memleket biter diyor. Ulan zaten bitmiş memleket, sen daha yeni mi anladın? Soğanın kilosu olmuş 15TL, peynir olmuş 200TL. Adam işte bu kişiler yüzünden 20 yıldır iktidarda.

İşte gelde anlat anlayan varsa.

Son düzenleme:
Halen cevap vermeni bekliyorum. :) Ne o, verecek bir cevabın yok mu? Ha pardon, bana cevap verecek kadar değerli görmüyorsun. Peki, size bol şanslar... Unutmayın, bu kafayla işiniz çok zor. 20 değil, 50 yıl geçse de beklersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tiktoktaki ergenlerin çektiği videolar daha inandırıcı ve daha samimi. Bu adam sadece komik. CHP’de olmasaydı yüzde 1 bile alamazdı.
%1 alsa iyi kardeşim, insanlar mecbur buna oy veriyor. Bağımsız katılsa %0,1 alırsa öpüp başına koysun derim. İkinci turu da alamazsa ve CHP seçmeni buna da göz yumarsa yazıklar olsun derim.

Son düzenleme:
Ben askerde 4 defa çatışmaya girdim. Benim gibi bir sürü asker vardı. Bağlı olduğum bölük 2 ton patlayıcıyla havaya uçuruldu. 28 tane asker yaralandı. 2 tane Uzman Çavuş şehit oldu. Bunu yapanlar karakolun karşısına Cumhuriyet Bayramında HDP bayrağı diktiler. Siz şimdi diyorsunuz ki gelin onların desteklediği adaya oy verin diyorsunuz. Bende kürdüm bende doğuluyum. PKK partisiyle aynı safta duranlara oy falan vermem. Benim gibi düşünen milyonlarca insan var. Yoksa kimse bu ekonomiye sebep olanlara oy falan vermez. Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 7 ile 10 arası oy alacağım diye daha büyük oy kaybı yaşamıştır.
Bakın hocam. Siz isteseniz de istemeseniz de oy verseniz de vermeseniz de 1 taraf cumhurbaşkanı olacak. Ama şu açıdan düşünün. Hdp Kk'yı kürtlerin haklarını koruyaacğından destekliyor. Ayrıca Akp ile ittifak olan Hüda Par net şekilde Pkk ile iş birliği yapacağını söyledi. Ama Kk ile Hdp ittifak yapmadılar. Yani diğer deyişle Hdp'nin yönetimde sözü olmayacak. Diyelim ki iki taraftan da bu konular yüzünden memnun değilsiniz. Hocam en azından Kk diğer sorunları düzeltebilir. Şuanki iktidar onu da düzeltmeyecek. Onbinlerin katili olan adama seçim kazandırmayın lütfen.

Halen cevap vermeni bekliyorum. :) Ne o, verecek bir cevabın yok mu? Ha pardon, bana cevap verecek kadar değerli görmüyorsun. Peki, size bol şanslar... Unutmayın, bu kafayla işiniz çok zor. 20 değil, 50 yıl geçse de beklersiniz.

%1 alsa iyi kardeşim, insanlar mecbur buna oy veriyor. Bağımsız katılsa %0,1 alırsa öpüp başına koysun derim. İkinci turu da alamazsa ve CHP seçmeni buna da göz yumarsa yazıklar olsun derim.
2.turu da kaybederse burada suçlayacağımız tek konu süreci yönetememesi olurdu. Diğer adaylar da aşağı yukarı aynı oyu alacaktı zaten. Ki çok hile yapıldı. Ona rağmen yüzde 45 falan aldılar tonla hileye rağmen. Süreci yönetemeyip kaybederse elbet istifasını isteriz. Ama onu bunu geçelim. Siz bana şunu söyleyin. Değişim istiyor musunuz istemiyor musunuz? Ben bu düzenden memnunum sürünmek hoşuma gidiyor diyorsanız oy atmayın ya da malum partiye atın. Değişim istiyorsanız da Kk'ya verin geçin. Siz oy verseniz de vermeseniz de bir taraf seçilecek. Bu dediğime göre oy atın ama mutlaka atın.

Son düzenleme:
Boşuna uğraşmayın. Kemal Kılıçdaroğlu seçim falan kazanamaz. Görülebilecek en kötü siyasetçilerin başında geliyor. Kendisi haricinde aday olan herhangi biri kazanırdı. Tayyip Erdoğan kendisi sayesinde kazanmıştır. Linçleyeceklere şimdiden söylüyorum Tayyipçi falan değilim. Adayım Sinan Oğan’dı. 2. Turda da her iki tarafta oy hak etmediği için ikisine de oy vermeyeceğim.
8 milyon senin gibi düşünen adam var. Bunların yarısı bile KK'ya oy verse ilk turdan alıyordu.

Bu Türkolardaki 20 yıllık iktidarda demokrasi sevdasını anlamıyorum sen gittiğinde bir ak oyunu nötrleyeceksin.

Umutluyum ama ülkede bu kadar koyun varken zor ama imkansız değil.
Koyun dediğiniz kitle az. Sadece ak medyada kaldıkları için kafaları öyle. Söz de biraz baksanız hepsinin fiyatlardan şikayet ettiğini bir değişim istediğini ancak kk'dan korktuğunu anlarsınız.

Koyun dediğiniz kitle az. Sadece ak medyada kaldıkları için kafaları öyle. Söz de biraz baksanız hepsinin fiyatlardan şikayet ettiğini bir değişim istediğini ancak KK'den korktuğunu anlarsınız.

Mantığa bak Erdoğan biraz daha sömürsün ve araplaştırsın o zaman. Böyle bir yönetim ile nasıl başta kalabiliyorlar aklım ermiyor bence koyun dediğim kitle sizin sandığınızdan kat ve kat fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı