Kılıçdaroğlu'ndan vatandaşa; verin yetkiyi, Türkiye'yi büyütelim, kalkındıralım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi anketmiş o ya? Anketlere göre Akp'nin oylarında artış var. Objektif olun biraz, hep sol fondaş m edyayı takip etmeyin.

İşinize gelmediğinde "solcu" etiketini yapıştırmayı biliyorsunuz. Al tek kaynakta onlarca anket.

Son düzenleme:
Ben de oyunu AKP'ye vereceğim. Ekonomi, eğitim, mülteci politikalarını desteklemesem de en makul aday Erdoğan'dır.
Kaç sene oldu akıllanmayın siz hala :) En makul aday diye diye 20 seneyi geçti neredeyse. Ekonomi ve eğitim politikasını desteklemedikten sonra ne kaldı ki geriye zaten? Ülkenin bu iki zemin üzerinde oturamamasından sonra geri kalan parametrelerin ne önemi var?

Kaç sene oldu akıllanmayın siz hala :) En makul aday diye diye 20 seneyi geçti neredeyse. Ekonomi ve eğitim politikasını desteklemedikten sonra ne kaldı ki geriye zaten? Ülkenin bu iki zemin üzerinde oturamamasından sonra geri kalan parametrelerin ne önemi var?

Adam karizma. Boris Johnson'a bir el attı adamın kariyeri bitti🤣

Eki Görüntüle 1548041

Cumhuriyet halk partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "yetkiyi verin, Türkiye'yi değiştirelim, yetkiyi verin Türkiye'yi büyütelim, yetkiyi verin Türkiye'yi kalkındıralım. Yetkiyi verin çiftçinin, esnafın, sanayicinin yüzü gülsün. Yetkiyi verin gençlerin yüzü gülsün, gençler umutlarını yurt dışında değil kendi topraklarında yeşertsin" dedi.

Aday olmasa türkiye :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı