Kilo alımı için gainer alınır mı?

Kanka bak şimdi yediğin her öğünden sonra 1.5 litre suyu alıp dikiyosun ilk 1 hafta çok zor gelecek hep yorgun olacaksın uykun falan gelecek sonra bir iştahın açılıyor bu yöntemle 56 kilodan 93e çıktım.

Teşekkür ederim önerin için hocam deneyeceğim.
Denemeye bile kalkma, böyle amatörce tavsiyelere uyup eziyet çekmeyin. Kilo almak uzun bir süreçtir bu süreci kısaltmak yağlanmaya sebep olur 5 ay sonra göbeği nasıl eritirim diye konu açarsınız. Unutmamak lazım ki vücudu güzel gösteren şey yağ değil kas kütlesidir, o yüzden kilo oldukça kontrollü alınmalı ve sporla beraber kas kütlesi edinilmeli. 1 ayda 10 kilo alırsan ne olacağını sanıyorsun ki skinny fat olursun sadece.

Denemeye bile kalkma, böyle amatörce tavsiyelere uyup eziyet çekmeyin. Kilo almak uzun bir süreçtir bu süreci kısaltmak yağlanmaya sebep olur 5 ay sonra göbeği nasıl eritirim diye konu açarsınız.
Fitness'a da gidiyorum bir de, planım o yağları kasa çevirmek ama bir türlü kilo alamıyordum. Bundan sonra kalori hesaplayacağım.

Fitness'a da gidiyorum bir de, planım o yağları kasa çevirmek ama bir türlü kilo alamıyordum. Bundan sonra kalori hesaplayacağım.
İnanmayın öyle bir şey yok. Yağlar kasa çevrilmez en basit şekilde anlatayım; mesela birisi spora 70 kiloda başladı ve 1.88 boyu var diyelim kas kütlesi az, 1 yıl boyunca bulk yaparak 95 kilo oldu ve yağ oranı %19 civarına ulaştı, ama 1 yıl boyunca kas kütleside eklediği için parçalanmaya karar verdi ve definasyon dönemine girdi. 95 kilodan 85 e düştü yavaş bir şekilde ve kaslarını koruyarak yağlarını yaktı yağ oranını %10 civarına düşürdü, haliyle parçalı bir vücudu oldu kısaca olay bu. Yağlar kasa dönüşmez.

Denemeye bile kalkma, böyle amatörce tavsiyelere uyup eziyet çekmeyin. Kilo almak uzun bir süreçtir bu süreci kısaltmak yağlanmaya sebep olur 5 ay sonra göbeği nasıl eritirim diye konu açarsınız. Unutmamak lazım ki vücudu güzel gösteren şey yağ değil kas kütlesidir, o yüzden kilo oldukça kontrollü alınmalı ve sporla beraber kas kütlesi edinilmeli. 1 ayda 10 kilo alırsan ne olacağını sanıyorsun ki skinny fat olursun sadece.

Alaf veriyor bu tavsiyeyi kardeş ama sen bilirsin Instagram ver form atayım istersen skinny fat olmuş muyum olmamış mıyım.

Geri
Yukarı