Kilo almak için karbonhidrat tozu kullanır mı?

Bahozzqq

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar, iştahsız biriyim dolayısıyla pek yemek yiyemiyorum. Durum boyle olunca zayıf oluyorum günlük hayatta yediğim yemeklerin üzerine karbonhidrat tozu kullanmam kilo almama yardımcı olur mu?

Günde 120-240 gram karbonhidrat tozu kullanmayı planlıyorum bu da yediğim yemeklerin üzerine extra 470-940 kcal olacaktir.

Son düzenleme:
Tek başına kullanırsan olmaz ama dediğin gibi yemeklere takviye olarak kullanırsan tabii ki faydasını görürsün.

Son düzenleme:
Ben o tozu kullanmazdım. Atacağım sitedeki verileri gir bu senin günlük yemen gereken kalori ve macroları hesaplıyor. Buna göre günlük beslenme planı oluştur.

Ben o tozu kullanmazdım. Atacağım sitedeki verileri gir bu senin günlük yemen gereken kalori ve macroları hesaplıyor. Buna göre günlük beslenme planı oluştur.
Iştahsız biri olarak hiç bir şekilde 2800 kaloriyi alabilecegime inanmıyorum hocam

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230114-152949_Chrome.jpg
    Screenshot_20230114-152949_Chrome.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 33
Yemeğin yanına şöyle limonla hafif ekşitilmiş ve tuzu yerinde, cıvık ama iyi karışmış soğuk ayran ekle, yemek yeme hacmi direkt 2x oluyor. Ben böyle bir oturuşta 1 kilo tavuk pilav yediğimi bilirim. Ayran mükemmel bir şey, canım çekti bak. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı