Kilo almak için karbonhidrat tozu önerisi

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Karbonhidrat tozu almayı düşünüyorum ancak hiç anlamıyorum kalitelisinden, alacağım için önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 250 TL kaliteli olsun az olsun, çok olup sağlığıma zarar vermesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence karbonhidrat tozlarına para yatırma. 5 senedir spor yapan birisi olarak çok araştırmalar yaptım bu süreçte ve çok tecrübe edinme fırsatım oldu. Kilo almak istiyorsan daha fazla kalori almaya çalış. Telefonuna kalori sayan programlar var onlardan birini yükle ; yemek yedikçe yediklerini oraya girer kalori hesaplarsın. Günlük kalori ihtiyacının 500-700 üstüne çıkmaya çalış. 250 TL fiyatınada protein tozu alabilirsin karbonhidrat tozundan daha mantıklı. Çünkü günlük protein ihtiyacını karşılamak ilerde çok zor olabiliyor.
Tabi sen yinede istiyorsan
Nutrade - Optimum ürünlerine bakabilirsin. Bunlar kalitelidir.

Bu ürünler kilo aldırıyor fakat kiloyu ne olarak aldığın önemli, içerisinde yüksek miktar da şeker var. Kilo almak için bir kutu da yetmeyecektir, önermiyorum.

5 liraya alacağın eti lifalif işini görecektir. Şeker yüklü tozlara para verme, bulgur-yulaf. En iyi karbonhidrat kaynağıdır.

5 liraya alacağın eti lifalif işini görecektir. Şeker yüklü tozlara para verme, bulgur-yulaf. En iyi karbonhidrat kaynağıdır.
yulaf çok tok tutuyor 1 ay denedim sonuç alamadım.
Bence karbonhidrat tozlarına para yatırma. 5 senedir spor yapan birisi olarak çok araştırmalar yaptım bu süreçte ve çok tecrübe edinme fırsatım oldu. Kilo almak istiyorsan daha fazla kalori almaya çalış. Telefonuna kalori sayan programlar var onlardan birini yükle ; yemek yedikçe yediklerini oraya girer kalori hesaplarsın. Günlük kalori ihtiyacının 500-700 üstüne çıkmaya çalış. 250 TL fiyatınada protein tozu alabilirsin karbonhidrat tozundan daha mantıklı. Çünkü günlük protein ihtiyacını karşılamak ilerde çok zor olabiliyor.
Tabi sen yinede istiyorsan
Nutrade - Optimum ürünlerine bakabilirsin. Bunlar kalitelidir.
Her Akşam 15 kanat yiyorum protein ihitiyacımı karşıladını düşünüyor daha önce protein tozu kullandım cildim hassas aşır derecede sivilce yapmıştı halende tek tük çıkıyor
Hiç bir supplement kullanımı önermiyorum. Doğal yollardan kalori arttırmalısın.
Denedim olmadı malasef.

Eğer hacim kazanmak için alacaksanız özellikle Carbo-Loader ve Gainer ürünleri tercih etmelisiniz şekerden ziyade size karbonhidrat ile kütle oluşturacaktır.
Arkadaşım var sporla ilgileniyor ama kilo alamama sorunu var onun da. Bu tarz ürünlerle geliştirdi kendini. Yani bu dediğim adam kahvaltıda üç yarım tost yese bile yine zayıf kalıp insanları deli ediyordu:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı