Kilo almak için ne yapılmalı?

Kaftar

Centipat
Yer
Esenkent
Arkadaşlar 1 1,5 ay sonra spor salonuna kayıt yapacağım tabiri caizse zarganayım son zamanlarda da aşırı kilo verdim ve o kiloların hepsi kastı nereden anladım diye soracak olursanız 1 ay önce kolumun kalınlığı 35-36'ydı şimdi 32'lerde amacım kilo almak sağlıklı değil direk yağ olarak almak istiyorum ne yapabilirim?

Sağlıklı kilo almayacaksanız, spor yapmanızın ne anlamı var, göstermelik mi gideceksiniz spora?

Sağlıklı kilo almak istemiyorsanız, elinize ne geliyorsa yiyin kilo alırsınız.

Öyle olmuyor ama. Sağlıklı kilo almak için kaç aylık diyet yapmam gerekiyor bir bilseniz... Zaten sağlıklı yani kas olarak kilo alabiliyorsak spor yapmama gerek yok. Biliyorsanız vücuda kas eklemek için vücutta yağ olması lazım.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Öyle olmuyor ama Sağlıklı kilo almak için kaç aylık diyet yapmam gerekiyor bir bilseniz... Zaten sağlıklı yani kas olarak kilo alabiliyorsak spor yapmama gerek yok. Biliyorsanız vücuda kas eklemek için vücutta yağ olması lazım.
Diyetin kaç ay süreceğinin bir önemi yok, vücut geliştirme basit bir iş değildir emek isteyen bir iştir.

Sağlıksız kilo alacaksınız, güçleneceksiniz, yağ yakmaya çalışıcaksınız, gücünüzü kaybedeceksiniz, tekrar güçlenmeye çalışacaksınız. Bu süreç size kolay geliyor mu ?

Sağlıklı kilo alıp, güçlenip, yağ yakmaya ihtiyaç duymadan güzel bir vücuda sahip olacaksınız.

Eğer her şey direkt olsun, bekleyemem diyorsanız vücut geliştirme sizin için uygun değil. Güzel bir vücuda sahip olmanız, senelerinizi alacak.

Diyetin kaç ay süreceğinin bir önemi yok, vücut geliştirme basit bir iş değildir emek isteyen bir iştir.

Sağlıksız kilo alacaksınız, güçleneceksiniz, yağ yakmaya çalışıcaksınız, gücünüzü kaybedeceksiniz, tekrar güçlenmeye çalışacaksınız. Bu süreç size kolay geliyor mu ?

Sağlıklı kilo alıp, güçlenip, yağ yakmaya ihtiyaç duymadan güzel bir vücuda sahip olacaksınız.

Eğer her şey direkt olsun, bekleyemem diyorsanız vücut geliştirme sizin için uygun değil. Güzel bir vücuda sahip olmanız, senelerinizi alacak.
Ama şu anda kullandığım ilaç nedeniyle haftada 1 kilo falan veriyorum o zamana kadar zargana olursam işim baya zorlaşacak.

Geri
Yukarı