Kilo almak için öneriler

__.ali.__

Hectopat
Daha fazla  
4 - 5 kilo almaya ihtiyacım var. Gün içinde herhangi bir aktivite yok. Hızlı kilo aldıran yiyecek, içecek gibi önerileriniz var mı?

İnsanlık hali yanlış açmıştır. Dostum karbonhidrat ağırlıklı beslenmen gerekiyor. Gerekirse Gainer kilo aldırıcı gibi takviyeler kullanabilirsin. Ama günlük alman gereken kalorinin üstüne çıktığın takdirde ne yersen ye kilo alırsın.

İnsanlık hali yanlış açmıştır. Dostum karbonhidrat ağırlıklı beslenmen gerekiyor. Gerekirse Gainer kilo aldırıcı gibi takviyeler kullanabilirsin. Ama günlük alman gereken kalorinin üstüne çıktığın takdirde ne yersen ye kilo alırsın.
Karbonhidrat değil protein ağırlıklı. Vücudundan ilk gidecek olan besinler karbonhidratlardır. Protein ağırlıklı beslenin yumurta vb.

Karbonhidrat değil protein ağırlıklı. Vücudundan ilk gidecek olan besinler karbonhidratlardır. Protein ağırlıklı beslenin yumurta vb.
Protein kas yapımında önemli rol oynuyor. Kilo almak için karbonhidratın önemi daha fazla. Arkadaş kilo almak istiyorum demiş. Clean Bulk'ta yapabilir Dirty Bulk'ta yapabilir. Bu amacına göre değişir. Protein'de alması gerekir ama kilo almada karbonhidratın önemi daha fazla. Kilo verirkende proteinin önemi daha fazla çünkü kas yıkımını koruması lazım.

Hayır tam tersi, eğer glikojen depoların doluysa vücut karbonhidratları direk olarak yağa dönüştürür.
4 - 5 kilo almaya ihtiyacım var. Gün içinde herhangi bir aktivite yok. Hızlı kilo aldıran yiyecek, içecek gibi önerileriniz var mı?
Kanka yaşın boyun kilon?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı