Kilo almak için yapılması gerekenler neler?

Arkadaşlar 1.74 boyunda 50 kiloyum, kemiklerin sayılıyor lafını duymaktan bıktım artık. Kilo almak için ne yapabilirim? Yemek yemeyi özellikle kahvaltıyı gram sevmiyorum. Uyandıktan sonra hiçbir şey yemesem akşam anca acıkıyorum. Yemediğimden alamıyorum yani. Yüksek kalorili önerebileceğiniz besin takviyesi veya herhangi bir şey var mı bu durumdan beni kurtarabilecek?
Sizin iştahsızlık probleminizi çözmeniz lazım. Ayrıca hemen yüksek kalorili ve yağlı yiyecekler ile almayı düşünmeyin. Vücudunuz sarkabilir veya damarlar tıkanabilir. Bir spor salonuna gidin ve ayda düzenli olarak kilo almayı deneyin. Ve bu kilo tamamen yağ olmasın.

Arkadaşlar 1.74 boyunda 50 kiloyum, kemiklerin sayılıyor lafını duymaktan bıktım artık. Kilo almak için ne yapabilirim? Yemek yemeyi özellikle kahvaltıyı gram sevmiyorum. Uyandıktan sonra hiçbir şey yemesem akşam anca acıkıyorum. Yemediğimden alamıyorum yani. Yüksek kalorili önerebileceğiniz besin takviyesi veya herhangi bir şey var mı bu durumdan beni kurtarabilecek?
Bulk Shake yapabilirsin fındık, yulaf ezmesi, muz, bal, bebe bisküvisi, süt bunların gramajlarını ayarlayarak 1500-2000 kalori arası bi icecek yaparsın 50 kilosun zaten günlük alman gereken min. kalori miktarı 2200 falandır muhtemelen bi içecek tüm gününü kurtarır

Sporla birlikte yap bence, hem kas kütlende artar. Karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen ama yağsız olacak. Yağsız! Skinny Fat olmak istiyorum dersen orasını bilemem tabii. Yağsız derken doğal yağlar harici, cips v.b.

Hocam beğendiğiniz cok sevdiğiniz kilo almaya yardımcı yemekler yiyin. Ama gobeğe dikkat edin. Yiyip oturmayın hareket edin yürüyüş yapın.

BKİ'de 18,5-25 arası ideal değerlerdir. Senin beden kitle indeksin 16,51. Elbette spor yapmak iştahini açıp kilo almana yardımcı olacaktır. Ancak sonuçta az kilo da fazla kilo gibi bir sağlık sorunu olduğu için bir diyetisyene veya doktora görünmeni tavsiye ederim.

BKİ'de 18,5-25 arası ideal değerlerdir. Senin beden kitle indeksin 16,51. Elbette spor yapmak iştahini açıp kilo almana yardımcı olacaktır. Ancak sonuçta az kilo da fazla kilo gibi bir sağlık sorunu olduğu için bir diyetisyene veya doktora görünmeni tavsiye ederim.
Diyetisyene ne gerek var hocam, kendisi ne buluyorsa yesin diyetisyene vereceği paraya gitsin salona yazılsın.

Diyetisyene ne gerek var hocam, kendisi ne buluyorsa yesin diyetisyene vereceği paraya gitsin salona yazılsın.
Spor yap kilo alırsın demek çok kolay olsa da dünyadaki diğer insanlar gibi uzaktan teşhis koyma yeteneğiniz olmadığını varsayıyorum; belki kilo almasına engel olan bilmediği bir sağlık sorunu olabileceğini de düşünememişsinizdir diye tahmin ediyorum. O yüzden bir profesyonele görünmesini tavsiye ettim ve ediyorum.

Geri
Yukarı