Kilo alamamak

oHyder

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, 2008'liyim 177 boy 55 kilo özelliklerine sahibim. Sabah kahvaltı okulda öğle arasında eve gelince ve akşam yemeğiyle günde 4 öğün yiyorum fakat kilo alamıyorum bayağı zayıfım en az 10 12 kilo eksiğim var önerisi olan var mıdır? Karbonhidrat tozu kullanmalı mıyım?

Daha da fazla ama kontollü ye sonra obez olursun boş bulduğun her an ye en sağlıklı çözümü o ama sakın bunu alışkanlık halinede getirme sonra dediğim gibi obez olursun.

Öğünlerinde sadece makarna pilav gibi şeyler ye, kalori say. Bu şekilde alırsın. Lakin unutma ki sporsuz kilo almak sadece alt karın ve göbek kısmını şişirecektir, imkanın varsa evde spor yapmanı öneririm.

Diyetisyene gidesim var aslında onun vereceği programla kilo almak daha mantıklı olmaz mı?
Önceden diyetisyene gidip 3 ayda 2 kilo zor almıştım ve hastalanıp 5 kilo vermiştim o kadar uğraştığım boşa gitmişti yine sen bilirsin. Fitness'a 63 kiloyken başladım geçen yıl, dediğim şekilde yüksek karbonhidrat ve yüksek protein tüketerek 86 kiloya kadar çıktım. Kick boks yapıyormuşsun zaten her gün tatlı vb. şeyler yemediğin sürece yağlanmazsın formunu koruyarak kilo alabilirsin.

Geri
Yukarı