Kilo nasıl alınabilir?

elyesawtch

Centipat
Daha fazla  
1.77 boyundayım kilom 54, 2 ay fitness yaptım göğüs kaslarım ve diğer vücut kaslarım belirginleşti fakat kilo alamıyorum, neler yapmam lazım? Hastaneye gittim bütün değerlerim sağlıklı. Yardımcı olur musunuz? Fit bir vücut istiyorum gerekirse sabah koşusu falan yaparım yani sorun değil.

Kilo almak için günlük alman gereken kaloriden her zaman fazla miktar almalısın. Fakat unutmaman gereken bir gerçek var. Kilo alırken temiz bir şekilde alman gerek. Eğer yağı kaçırırsan kilo alırsın ama obez olursun. Yağ oranını olabildiğin kadar az. Karbonhidratı ve proteini olabildiğin kadar bol tutmaya çalış.

Kilo alacağım diye abur cubura yüklenip, discord moderatörüne dönüşenler var maalesef..

Ulan ne adamlar var ya adam yiyor alamıyor senin yerinde olsam varya 2 aya duba gibiyim yeminle kilo vermek çok zor.
Emin ol kilo almak vermekten daha zor. Kalori açığı sistemine alışınca gerçekten anlıyorsun zorluğunu. Bir dönem ağzı boş durmayan ve günde 6000 kalori alan ben, şuan almam gereken kaloriyi alamıyorum.

Kilo almak için günlük alman gereken kaloriden her zaman fazla miktar almalısın. Fakat unutmaman gereken bir gerçek var. Kilo alırken temiz bir şekilde alman gerek. Eğer yağı kaçırırsan kilo alırsın ama obez olursun. Yağ oranını olabildiğin kadar az. Karbonhidratı ve proteini olabildiğin kadar bol tutmaya çalış.

Kilo alacağım diye abur cubura yüklenip, discord moderatörüne dönüşenler var maalesef..
ben ne yersem yiyeyim kilo alamıyorum ama herşeyi yiyorum arkadaşım dirty bulk önerdi şuan onu demiyorum Böyle bildiğiniz kalori hesapliyip program ayarlayan bir uygulama var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı