Kilo Problemi Olan Arkadaşlar

Azmin için tebrik ederim. Kilo vermek kadar, kilo almakta çok zordur. Kilo almak istiyorsanız, vücut geliştirme sporu öneririm. Bende hayatım boyunca 60-65 kilo arasında gidip, geliyordum. Son bir yıldır spor ile 82 Kg a yükseldim. 82 Kg yağ olarak algılanmasın. Sağlıklı kilo alma, kas kütlesini arttırarak olur. Boy 1.84

Bende 2 sene önce 93 kilo 800 Gramdım. Sonra koşu ile 13 kilo filan verdim. Terletme eşofmanını büyük rolü var tabi. Ama bu aralar yine aldım.

Meşhur uzman doktor Canan Karatay elmada fruktoz yani şeker var diyor:) Diyet yaparken yemeyin diye uyarıyor.
Elmanın özellikle ekşi elmanın zayıflattığı çoğu yerde söylenir. Onun haricinde kilo vermeye çalışırken her akşam 4-5 tane yiyiyordum ve işe yarıyordu. 13 kilo verdim 2 aya yakın sürede. Çok kilo verince kısa sürede zararlı olur diye bıraktım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı