Kilo verirken yenilecek yemek tarifi

koldaseray

Hectopat
Yer
Hawkins Indiana
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni yeni kilo vermeye başladım ama annem hep tosttur patates kızartmasıdır vs. yapıyor. Ben onları yemiyorum acıkıyorum sizce ne yemeliyim? Eğer güzel tarifler varsa anneme yaptırabilirim ama eğer hazır marketten satılan varsa direk daha iyi olur teşekkürler.

Arkadaşlar yeni yeni kilo vermeye başladım ama annem hep tosttur patates kızartmasıdır vs. yapıyor. Ben onları yemiyorum acıkıyorum sizce ne yemeliyim? Eğer güzel tarifler varsa anneme yaptırabilirim ama eğer hazır marketten satılan varsa direk daha iyi olur teşekkürler.
Dostum ketojenik diyeti araştır biraz. Senin karbonhidrat kesip yağ ve protein ağırlıklı beslenmen lazım. Acıkınca sebze tarzı beslenirsen hem tok tutar hem kalorisi düşüktür. Şimdiden kolay gelsin. Ayrıca şekeri ve beyaz ekmeği mutlaka kesmelisin.

Dostum ketojenik diyeti araştır biraz. Senin karbonhidrat kesip yağ ve protein ağırlıklı beslenmen lazım. Acıkınca sebze tarzı beslenirsen hem tok tutar hem kalorisi düşüktür. Şimdiden kolay gelsin. Ayrıca şekeri ve beyaz ekmeği mutlaka kesmelisin.

Tavsiyen için teşekkürler uygulayacağım :)

Kilo verirken en çok dikkat edilmesi gereken konu , yemekden keyif almamak. Kendimden yola çıkarak söylüyorum. Sadece İhtiyaç olarak yersen ve her yediğinde doymadan kalkarsan çok kısa sürede zayıflayabilirsin. (Sağlıksal bir problemin yoksa) Motive çok önemli. Şekeri bıraktım dediğinde birdaha ağza sürmek yok. Yok birkereden bir şey olmaz diyenlere inanma . Burda kilo verirken bizim en büyük düşmanımız motivasyon. Motivasyonu kaybetmediğin sürece her türlü kilo verirsin. Bol bol hareket etmeyi yürüyüş yapmayı unutma.

Ayni dertten bende muzdaribim. Ramazan oruclari bittiginde cevremdekiler gobek gitmeye basladi deyince bende devamini getirmek istedim. Seker ekmek eyvallah ama şu pilav konusunda bir turlu randuman tutturamadim.

Bir de gece yatmadan yeme aliskanligi var bnde 4-12 calisip eve gelince karnim bir acikiyor engel olamiyorum kendime.

Geri
Yukarı