Kilo verirken yenilecek yemek tarifi

Sadece şeker ve undan uzak durursan kısa sürede kilo verirsin. Pirinç pilavı ve patatesi kesinlikle hayatından çıkartmaya bak. Ara öğünlerde de mutlaka bir avuç çerez ye.

Arkadaşlar konuyu hortlatmak isterim tekrar diyetteyim çok fazla yemek yapamıyorum. Sebze sevmem. Evdekiler de sürekli diyette yenmeyecek şeyler yapıyorlar.

Sabah yumurtalı şeyler veya yulaf ile devam ediyorum. Ancak akşam için yiyecek bir şey bulamıyorum.
* Tavuk falan çok pahalandı.
* Döner tarzı şeyler ve shinitzel alıyordum ama oda diyette gitmiyor dediler.
* Salata çorba ve klasik ev yemekleri yiyorum. Ancak alternatif hazır kolay önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar konuyu hortlatmak isterim tekrar diyetteyim çok fazla yemek yapamıyorum. Sebze sevmem. Evdekiler de sürekli diyette yenmeyecek şeyler yapıyorlar.

Sabah yumurtalı şeyler veya yulaf ile devam ediyorum. Ancak akşam için yiyecek bir şey bulamıyorum.
* Tavuk falan çok pahalandı.
* Döner tarzı şeyler ve shinitzel alıyordum ama oda diyette gitmiyor dediler.
* Salata çorba ve klasik ev yemekleri yiyorum. Ancak alternatif hazır kolay önerilerinizi bekliyorum.
Tavuk dışında bir şey gelmiyor aklıma. Oda pahalı gerçekten. Ben 400 gram gögüs alıp akşam yemeginde 200 gram 200 gram yiyorum. Yanınada sebze. Günlük30 tl ye felan geliyor.

Hocam yine çok fazla ya.. Lor peyniri bakayım dedim markette yarım kilosu 20TL idi.
Hocam alamıyorum , bulamıyorum diye vazgecme ailenin yaptıklarını degerlendireceksin ozaman. Yiyeceğini seçemiyorsan olandan az yiyeceksin. Kesinlikle doymadan sofradan kalkman lazım zaten gün geçtikce iyice az yediğini anlıyacaksın.

Geri
Yukarı