Kilo verme tüyoları

sarip

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben 90 kiloyum ve 70 kiloya düşmek istiyorum 14 yaşındayım nasıl bir beslenme yapmalıyım? Kaç ayda 70 kiloya düşebilirim? En iyi yağ yakma egzersizi nedir? Kafamdaki sorular bunlar.

Yediğiniz yemeklerin porsiyonlarını düşürmek ve iradenizle şeker ve yağdan olabildiğince uzak kalmanız gerekiyor. Çok kez kilo vermeye çalıştım fakat yapamadım. Günün birinde kilo vermeme biri sebep oldu. Sebep o sebep o günden beri 17 kilo verdim. Önemli olan sizi kamçılayan bir şey olması. Ben fotoğraflarına baka baka, hayalini kura kura kendimi kamçıladım. İşe yaradı.

Paran var mı abicim?
param olsa gym giderdim zaten bu konuyu açmak yerine xd

Yoksa yemek yemez ve zayıflar. Boy kilo ne kadar endeks sonucunu atar mısın?
boy 1.80 kilo 90 yaş 14 başkada indeks mindeks bilmiyorum

Yediğiniz yemeklerin porsiyonlarını düşürmek ve iradenizle şeker ve yağdan olabildiğince uzak kalmanız gerekiyor. Çok kez kilo vermeye çalıştım fakat yapamadım. Günün birinde kilo vermeme biri sebep oldu. Sebep o sebep o günden beri 17 kilo verdim. Önemli olan sizi kamçılayan bir şey olması. Ben fotoğraflarına baka baka, hayalini kura kura kendimi kamçıladım. İşe yaradı.
kilo vermede en en altın kural zaten motivasyon ve dediğiniz gibi bir neden veya kamçılamak :D

Ağzını tut sevdiğin yağlı yemekleri kafanda unut para varsa fitness git kardiyo evde de sürekli sirkeli havuç salatası ve ton balığı önerimdir.

İdeal kilon 75 kilo porsiyon küçültün uygulamalardan zor olanı seçip 15 dk ortalama günde en az yapman faydalı olur spor yapabilirsin basket güzel olur.

Geri
Yukarı