Kiloluyum diye okulda dalga konusu oldum

Arkadaşlarınız sorunluymuş kilo ile dalga geçmek çok saçma 8. sınıfım dediniz arkadaşlarınız 2. sınıf gibi davranıyor demek ki kendini kilo vereceğim falan diye sıkıntıya sokup hayatını saçma hale getirme zamanı gelince verirsin dersine ve hayatına odaklan seni seven insan her halinle sever zaten büyüyünce anlarsın böyle şeyleri.

Alındığını , bozulduğunu onlara belli etme. Sen belli ettikçe üstüne gelirler. Senle dalga geçerseler umursama , sen de gül. Senin canını acıtamadıklarını gördüklerinde artık bundan keyif almayacaklar. Sen ağlarsan sızlarsan , okula gitmezsen onlar daha da keyiflenir. Ayrıca okula gitmemenin onlara bir zararı yok. Tek zararı sana.

Kilonu da inceden ver. Haftada 1 kilo versen 2 ayda 8 kilo yapar. Hepimiz evde otura otura kilo aldık dert etme. Ekmek türevleri, abur cuburlar yerine sebze meyve ve protein ye. Pc başında sızlanma , azıcık kendini zorla.

Selamlar. 8. sınıfa gidiyorum. Ve yaşıtlarımla aramda kilo farkı var. Bazen aralarına da almıyorlar. Maalesef okulda dalga konusu oldum. Olaydan aileme bahsettim. Okula gitmek istemiyorum dalga geçiyorlar falan dedim. LGS sınavı olduğu için gitmeme ısrar ettiler. Dün gitmedim. Bugün de gittiğimde yine dalga konusuydum. Ne yapmam gerekiyor? Artık gerçekten çok üzülüyorum. Dediğim gibi bazen aralarına almıyorlar. Çok acımasızlar, beni çok kırdılar 🥺
Sınıftaki kişilere takılırsanız da lgs'yi kazanamazsınız. Bırakın geçsinler dalgasını, onlar geçince bir zararı olmuyor size. Duymayın.

Selamlar. 8. sınıfa gidiyorum. Ve yaşıtlarımla aramda kilo farkı var. Bazen aralarına da almıyorlar. Maalesef okulda dalga konusu oldum. Olaydan aileme bahsettim. Okula gitmek istemiyorum dalga geçiyorlar falan dedim. LGS sınavı olduğu için gitmeme ısrar ettiler. Dün gitmedim. Bugün de gittiğimde yine dalga konusuydum. Ne yapmam gerekiyor? Artık gerçekten çok üzülüyorum. Dediğim gibi bazen aralarına almıyorlar. Çok acımasızlar, beni çok kırdılar 🥺

Abin olsaydımda onların ben kulaklarını çekseydim senin için ben.

Kardeşim sana bir abi olarak birkaç nasihat vereyim.
Sınıfımızın en tembelleri arasındaydım zar zor barajı geçmiştim ama şimdi iç mimarım o sınıfın gözdeleri olanlar benim seviyeme yetişemedi bile.
Dalga konusuna gelirsek sen onlara takılma ama lafınıda esirgeme sen sustukça daha çok dalga geçerler kimse için kilo verme her zaman kendin ol eğer kendin olmazsan kilo versende sana karşı tavırları değişmez.

Son düzenleme:
O tür insanlarla arkadaş olmaya çalışma zaten bırak aralarına almasınlar, çokta tın. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil, herkesin kusurları vardır. Ve sen sağlığın için kilo ver onların arasına girmek için değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı