Kilom hep aynı

Hocam size tavsiyem sabah öğününe yüklenin. Öğlen ve akşam ise az yiyin. Ayrıca bol bol su için

Kesinlikle katılıyorum. Su içmek kilo vermek isteyenler için çok önemli. Ben öğünlerimi azaltıp, bol bol su içerek, günde 800-1200 kalori alarak 2,5 ayda 20 kilo vermiştim. 75 kiloya düşmüştüm. Şimdi aynı diyeti tekrar uyguluyorum. Ekstradan her gün 5 km koşuyorum/yürüyorum. Bu aktivite kilo verirken vücut hatlarımın belirginleşmesini sağlayacak.

Merhaba, 15 yaşındayım 1.75 boyum var ve 80 kiloyum çok fazla biliyorum. Elim yüzüm tipim düzgün çok şükür, fakat göbeğim gitgide artıyor artık canımı sıkmaya başladı fena bir şekilde. 'yeme ulan ayı, ye ye sonra gel zayıflayamıyorum' şeklinde yazacak arkadaşlar varsa lütfen konudan çıksın. Okulda bir kız beğensem önce şu göbeğine bak LAN diyorum artık kendime güvenim kalmadı tip var vücut yok. Hiç dışarı çıkmam okul olduğu için çıkıyorum sadece onun dışında karantina başladığından beri sadece evdeyim. 2 hafta bir şey yemedim içmedim bisiklet sürdüm tüm hafta fakat en ufak bir değişim olmadı. 1 haftadır sadece çorba içiyorum yanında da su içiyorum en fazla 2 porsiyon tüm gün, bugün tartıldım yine aynıyım. Ne artıyor ne iniyor ne yapmam gerek lütfen bilen biri yardım edebilir mi? Yarın 2.8 km yola yürüyerek gidip geleceğim belki işe yarar diye sizce yapayım mı yoksa oda mı bir işe yaramaz? Artık hep böyle kalacağıma inanıyorum.

Hayatlarımız aynı rayda ilerleyen iki vagon gibi.
Şaka bir yana aynı durumdayım harfi harfine benden bahsediyorsun.
Ben 2 günlük dünya için bu kadar uğraş boşa diye düşünüyorum.
Ayrıca cüzdanın şiştikçe göbeğin "gözde" küçülür merak etme geleceğin için çalış.

6 kilo verdim arkadaşlar bu hafta tekrar başlamıştım. Sabahları 2 3 dilim peynir 2 3 dilim domates tabi ekmeksiz. Yemek olarak da ayran aşı çorbası, cacık, ikisinden birini yiyorum. Haftada 1 kez yiyeyim dedim. Baya yedim her şeyden 2 kilo aldım tartıldığımda. Sabah oldu baktım aldığım tüm kilo fazlasıyla geri gitmiş. Neden oldu bilmiyorum ama 79.40 iken 77.50 olmuştu sabah.

6 kilo verdim arkadaşlar bu hafta tekrar başlamıştım. Sabahları 2 3 dilim peynir 2 3 dilim domates tabii ekmeksiz. Yemek olarak da ayran aşı çorbası, cacık, ikisinden birini yiyorum. Haftada 1 kez yiyeyim dedim. Bayağı yedim her şeyden 2 kilo aldım tartıldığımda. Sabah oldu baktım aldığım tüm kilo fazlasıyla geri gitmiş. Neden oldu bilmiyorum ama 79.40 iken 77.50 olmuştu sabah.

Şu anki durumun nedir kaç kilosun.

Olum bende de aynı ya 180 boyum var ama aylardır 80 de takılıyım hayır tartimi bozuk anlamadım göbek salık ama hep aynı kilo yardımcı olabilen varsa sevinirim.

Eğer aldığın kaloriyi yakacak aktivite yapmazsan aldığın kalori sana kilo olarak döner. Kilo vermek istiyorsan az yemek dışında yediklerini yakman gerek. Sabahları haşlanmış yumurta ye, tok tutar. Böylece öğen öğününü fazla acıkmayacağın için atlayabilirsin. Eğer zaman bulabiliyorsan her gün yarım saat-bir saat yavaş tempoda koş. 20 dakika koşuyla 1 saat yürüyüş aynı gösterir. Çünkü ne kadar yorulursan o kadar kilo verirsin. Senin yerinde olsam kilo verdikten sonra kas yapmaya da başlardım tabi bu iş de sabır ister.
Konu açılalı neredeyse 6 ay olmuş ben yeni açıldı sanıyorum :D.

Geri
Yukarı