Kilom hep aynı

Hocam yavaş yavaş yapın, hızlı verilen kilo hızlı alınır. 2 KM'yle başlayın, 7-8'e kadar götürün çıtayı. Hem çevreni gezersin hem spor yaparsın.

Diyetisyen eşliğinde kilo vermeye başla, ben ilk verirken 2 haftada 4 kilo civarı kaybetmiştim sonrasında 5 kilo daha öyle verdim. Sonra verdiğim 20 kiloyu kendim yemeyerek verdim 2 öğün 1 ara öğün (ara öğünde peynir yiyordum sadece) + çok fazla kahve tüketiyorum ki metabolizmayı hızlandırdığını biliniyor. Diyetisyenle olunca kilo vermeye ilk adımını sağlam atarsın bir anda yemeyi keserek kilo vermeye başlamanın imkanı yok. Unutmuşum bu arada ekliyorum, hızlı verilen kilolar nasıl hızlıca geri alınır banada anlatırsanız güzel olur, 1 yılda 30 kilo verdikten sonra şimdide kilo alma derdiyle boğuşuyorumda 😐

Arkadaşlar şuan 80 iken günler aylar geçtikçe daha da artacak. Örneğin 17-18 yaşına geldiğimde dışlanmak istemiyorum. Biliyorsunuz öyle insanlar çok ve o zaman çok daha zorlaşacak. Şimdi en azından biraz daha kolay geliyor. Yani ben kiloyu takmasam boşver falan deyip yemeye devam etsem obez bile olabilirim ve şuan o evrelerde sayılırım.

Arkadaşlar şuan 80 iken günler aylar geçtikçe daha da artacak. Örneğin 17-18 yaşına geldiğimde dışlanmak istemiyorum. Biliyorsunuz öyle insanlar çok ve o zaman çok daha zorlaşacak. Şimdi en azından biraz daha kolay geliyor. Yani ben kiloyu takmasam boşver falan deyip yemeye devam etsem obez bile olabilirim ve şuan o evrelerde sayılırım.
İf diyeti günümüzde inanılmaz popüler bir diyet herhangi bir sağlık sorunun yoksa şuan en mantıklı diyet bence bu üstüne her gün 7-8 bin civarı adım atarsan çok iyi olur. Başlangıç için 5 bin adım iyidir.

1 haftadır sadece 2 çay kaşığı şeker kullandım.
O öyle olmuyor.😄 Patatesin içinde bile yüklü miktarda şeker vardır. Meyve suları, çikolatalar, makarna sosları, sosis salam vb. kapalı kapta satılan yiyecekler kilo yapar. Biliyorum hiç kolay olmaz ama sebebini anladıktan sonra bırakacaksın. Ben 1.93'üm 145 kilodan başladım şu an 125 kiloyum, yaklaşık 4 ay falan geçti. Benim tüm bunları anlama sebebim belgeseler, sana da öneriyorum: Fed Up, SuperSize Me, That Sugar Film. Bu zamana kadar odağı dağıtmak için suçu tuza attılar. Asıl zehir şekerdir. Şekerin keşfi insanlığın intiharıdır. -Şirketler suçu insanlara atıp spor yapmasını söyler, spor yapın ama suçu kendinize atmayın.-

O öyle olmuyor.😄 Patatesin içinde bile yüklü miktarda şeker vardır. Meyve suları, çikolatalar, makarna sosları, sosis salam vb. kapalı kapta satılan yiyecekler kilo yapar. Biliyorum hiç kolay olmaz ama sebebini anladıktan sonra bırakacaksın. Ben 1.93'üm 145 kilodan başladım şu an 125 kiloyum, yaklaşık 4 ay falan geçti. Benim tüm bunları anlama sebebim belgeseler, sana da öneriyorum: Fed Up, SuperSize Me, That Sugar Film. Bu zamana kadar odağı dağıtmak için suçu tuza attılar. Asıl zehir şekerdir. Şekerin keşfi insanlığın intiharıdır. -Şirketler suçu insanlara atıp spor yapmasını söyler, spor yapın ama suçu kendinize atmayın.-
Dondurma çok yedim hocam :D onun dışında sadece çorba

Dondurma çok yedim hocam :D onun dışında sadece çorba
Ne kadar yazık etmişsin kendine. Kendini ihtiyacın olan şeylerden kısmışsın. Dondurma, -özellikle Türkiye'de- tamamen zehirden ibaret. Bir de üstüne vitamin yazmaları yok mu kafayı yedirtiyor. Bildiğin her şeyi sıfırla ve Fed Up belgeselinden başla. Akıcı, muhteşem açıklayıcıdır. Kendini alman gereken besinlerden uzak tutup saçma sapan zehirleri yeme lütfen.

Geri
Yukarı