Kime oy vereceksiniz?

Kime oy vereceksiniz?

• Erdoğan

Oy: 49 11,7%
  • Kılıçdaroğlu

Oy: 181 43,1%
  • İnce

Oy: 168 40,0%
  • Özdağ

Oy: 22 5,2%

• Oy verenlerin toplamı
    420
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Özgür demirtaş'ın çok sevdiğim bir sözü var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tür kişiler bana göre AKP'ye oy verenlerden daha zararlılar. Hadi onların çoğu oy bilinci olmayan tayfalar ama bunlar bilinçli olarak yapıyorlar bunu. Alternatif bir şey sunmuyor ve kötü gidişat için bir çözümde olmadığını görüyor ve en azından oy vererek bir şeylerin değişmesi yönünde bir şans oluşmasına da engel oluyorlar. Oy vermeyenleri ağır şekilde cezalandırmaları lazım.

Bu tür kişiler bana göre AKP'ye oy verenlerden daha zararlılar. Hadi onların çoğu oy bilinci olmayan tayfalar ama bunlar bilinçli olarak yapıyorlar bunu. Alternatif bir şey sunmuyor ve kötü gidişat için bir çözümde olmadığını görüyor ve en azından oy vererek bir şeylerin değişmesi yönünde bir şans oluşmasına da engel oluyorlar. Oy vermeyenleri ağır şekilde cezalandırmaları lazım.
Engelledin mi beni? :(

Kılıçdaroğlu'nu adaylığını tahmin ediyordum. Kime oy vermemeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Hahaha bu arada tüm mesajlar ironidir dostlar. Ünlem koyunca tepkiler olmuyor. @Penetrator God engelledi galiba beni. :p

Benimkiler gerçekti ama tartıştığım adamın ağzından bir amca o kadar şey dedim başta 1-2 cevap verebilirdi sonra bir şey diyemedi kafamı yıkamışlar dedi durdu bir de bir tek bu dediklerimi dedi 🤣 bu benim için son seçimdir bundan sonra AKP vereceğim kesin zaten bu millete her şey müstahaktır bu millet her şeyi hak etmektedir. Neymiş dünyanin en iyi ekonomisi bizdeymiş gülme krizine girdim yaninda zaten 🤣🤣

Özgür Demirtaş'ın çok sevdiğim bir sözü var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genelleme yapılmasından nefret ediyorum. Herkes kendi adına konuşsun.

İnce ikinci tura maalesef kalamaz. Şu durumda oy oranları tahminimce şu şekilde olacak;
RTE %40
Kk %35
İnce %17
Diğer %8
Bu değerler +/- değişebilir ancak ilk turun bundan farksız olacağını sanmıyorum. AKP seçmeni Twitter veya diğer sosyal ağları pek kullanmıyorlar bu kadar suskun olduklarına bakmayın.

RTE'nin 40 alması imkansız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı