Kime oy vereceksiniz?

Kime oy vereceksiniz?

• Erdoğan

Oy: 49 11,7%
  • Kılıçdaroğlu

Oy: 181 43,1%
  • İnce

Oy: 168 40,0%
  • Özdağ

Oy: 22 5,2%

• Oy verenlerin toplamı
    420
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnce ikinci tura maalesef kalamaz. Şu durumda oy oranları tahminimce şu şekilde olacak;
RTE %40
KK %35
İnce %17
Diğer %8
Bu değerler +/- değişebilir ancak ilk turun bundan farksız olacağını sanmıyorum. Akp seçmeni Twitter veya diğer sosyal ağları pek kullanmıyorlar bu kadar suskun olduklarına bakmayın.
Biz sandıkta gösteririz gücümüzü.

Biz sandıkta gösteririz gücümüzü.
Dostum bende İnce'yi destekliyorum ama sizin gibi takım tutan holiganlar gibi değil. Objektif olarak bakarsan oranlar aşağı yukarı böyle olacak. İnce sosyal medyada güçlü evet ancak 10m yeni oy kullanacak insan var desek 10m de mülteci var. Açıkçası çok da umudunu yüksek tutma.

Dostum bende İnce'yi destekliyorum ama sizin gibi takım tutan holiganlar gibi değil. Objektif olarak bakarsan oranlar aşağı yukarı böyle olacak. İnce sosyal medyada güçlü evet ancak 10m yeni oy kullanacak insan var desek 10m de mülteci var. Açıkçası çok da umudunu yüksek tutma.
Reis varken Ince kim ya? Adam 12'den sonra rahatsız olmayın diye müziği yasakladı. Sırf evinizde rahat edin diye.

Şu saatten sonra Mansur Yavaş'a olan saygımda bitti Ankara'yı düşünsün artık millete çok büyük yanlış yaptı.

İnce ikinci tura maalesef kalamaz. Şu durumda oy oranları tahminimce şu şekilde olacak;
RTE %40
KK %35
İnce %17
Diğer %8
Bu değerler +/- değişebilir ancak ilk turun bundan farksız olacağını sanmıyorum. Akp seçmeni Twitter veya diğer sosyal ağları pek kullanmıyorlar bu kadar suskun olduklarına bakmayın.
Rte %40 alamaz %32 alacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı