Kimler yurt dışında yaşıyor?

Küfür falan olmasa da bazı şeyleri ifşa etmek, karşıdakini yalancı olarak tanıtmak ve kavgaya neden olmak gibi şeyler de yönetimde hoş karşılanmaz.
Hmm, evet bu durumda haklısınız hocam. Dediğiniz şeyler mantıklı ve doğru gelsede ben belki birşeyler öğrenirim diye işim/alanım olmasada baya bi' konuları gezen birisiyim. Bu durumda ben veya benim gibilerde dediğiniz kişilikte olan insanlar yüzünden yanlış bilgilenmiş oluyoruz.

Ben veya benim gibiler de dediğiniz kişilikte olan insanlar yüzünden yanlış bilgilenmiş oluyoruz.
Maalesef yapacak bir şey yok, en fazla konudaki soru hakkında kendi fikrini söyleyip o konulardan çıkıyorsun. Karşıdaki de artık hangisini doğru kabul ederse müdahale etmek pek mümkün olmuyor, işin kötü yanı yalan söyleyeni raporlayamıyorsun da. Kaç tane moderatör ABD'nin o şehrinde yaşamış da söylenen yalanı anlayıp yanlış bilgilendirme cezası verebilir?

Bu arada farkındaysanız başka konuları "ben X ülkede yaşıyorum" diye mesaj yağmuruna tutanlar bu konuda pek yoklar. :D

Karşıdakide artık hangisini doğru kabul ederse müdahale etmek pek mümkün olmuyor, işin kötü yanı yalan söyleyeni raporlayamıyorsun da. K tane moderatör ABD'nin o şehrinde yaşamış da söylenen yalanı anlayıp yanlış bilgilendirme cezası verebilir?
Haklısınız hocam, onların işi de zor. Keşke insanlar böyle davranmasaydı, işler daha güzel ve kolay olurdu.
Bu arada farkındaysanız başka konuları "ben X ülkede yaşıyorum" diye mesaj yağmuruna tutanlar bu konuda pek yoklar. :D
Onlar hakkında pek bilgim yok hocam, ne desem yanlış olur😃

Geri
Yukarı