Kimler yurt dışında yaşıyor?

Bazılarını tanıyorum, bazıları başka konularda kendi yalanını unuttuğu için kendini ele verdi, bazılarının da IP adreslerinden ya da eski mesajlarından yalan teyidini yaptım. O kişileri ifşalayamam ama bir konuda gördüğümde alttan laf çarpmamda bir sakınca yok bence. :D

Yaşadığı yerden tut yaptığı işe kadar hayatı yalan olan üye oranı epey fazla forumda. :D
Bende yalan yok öğrenciyim ve Türkiye'de yaşıyorum ama üniversite için ya da üniversite sonrası çalışmak için Hollanda'ya gitme ihtimalim var.

Benim aylarca neler gördüğümü düşün... :D

Bazen görüyorum konularda onları sallarken, ifşalamamak için zor tutuyorum kendimi.

Foruma baksan herkes üniversite mezunu, herkes dövizle kazanıyor, 4-5 dil biliyorlar, 20+ yıllık iş tecrübeleri falan var. :D Yıllarca ben boşuna gece gündüz çalışıp 3-4 saatlik uykularla günlerimi geçirmek zorunda kalmışım, foruma gel istediğin gibi salla. Burada neleri atıp tutuyorlar, 5 dakika sonra babaları bilgisayar başından kaldırıyordur çoğunu. :D Bir de burada sallanan şeyleri "gerçekten" yapmak için yıllarını verip sağlığından olmuş biri bunları okurken sağlam sinirleniyor.
Demek oluyor ki şu anda bana orada yaşıyorum burada yaşıyorum diyenlerin palavra atıyor olma ihtimali yüksek. Boşuna sormuşum soruyu tüh be...

Benim aylarca neler gördüğümü düşün... :D

Bazen görüyorum konularda onları sallarken, ifşalamamak için zor tutuyorum kendimi.

Foruma baksan herkes üniversite mezunu, herkes dövizle kazanıyor, 4-5 dil biliyorlar, 20+ yıllık iş tecrübeleri falan var. :D Yıllarca ben boşuna gece gündüz çalışıp 3-4 saatlik uykularla günlerimi geçirmek zorunda kalmışım, foruma gel istediğin gibi salla. Burada neleri atıp tutuyorlar, 5 dakika sonra babaları bilgisayar başından kaldırıyordur çoğunu. :D Bir de burada sallanan şeyleri "gerçekten" yapmak için yıllarını verip sağlığından olmuş biri bunları okurken sağlam sinirleniyor.
Hayatımda büyük başarı elde etmemiş biri olarak ben de görünce sinir oluyorum, garipsiyorum da bazen.
Ego tatmin etmek için yapılan bir şey.

Demek oluyor ki şu anda bana orada yaşıyorum burada yaşıyorum diyenlerin palavra atıyor olma ihtimali yüksek.
Geçen gün toplam 6 ay yaşadığım ABD'deki bir şehir hakkında orada yaşadığını "iddia eden" biri o kadar yanlış ve alakasız şeyler söyledi ki şehirle ilgili, altına yalan söylemesinden başlayıp bilmediği yer hakkında sallamasından çıkan uzun bir şey yazdım. Sonra mesajın 1 yıldan başlayıp müebbete kadar gidecek cezası olduğunu fark edip sildim, sinir olmuş şekilde sustum. :D

Geçen gün toplam 6 ay yaşadığım ABD'deki bir şehirle ilgili orada yaşadığını "iddia eden" biri o kadar yanlış ve alakasız şeyler söyledi ki şehirle ilgili, altına yalan söylemesinden başlayıp bilmediği yer hakkında sallamasından çıkan uzun bir şey yazdım. Sonra mesajın 1 yıldan başlayıp müebbete kadar gidecek cezası olduğunu fark edip sildim, sinir olmuş şekilde sustum. :D
Bunu da demez yani karşısında enayi yok ya.

Geçen gün toplam 6 ay yaşadığım ABD'deki bir şehir hakkında orada yaşadığını "iddia eden" biri o kadar yanlış ve alakasız şeyler söyledi ki şehirle ilgili, altına yalan söylemesinden başlayıp bilmediği yer hakkında sallamasından çıkan uzun bir şey yazdım. Sonra mesajın 1 yıldan başlayıp müebbete kadar gidecek cezası olduğunu fark edip sildim, sinir olmuş şekilde sustum. :D
ABD, param olsa yaşamak isteyeceğim son yerlerden biri. Belki Rhode Island olabilir ama Norveç gibi yerler varken asla tercih etmem.

Forumdaki bazı insanların hayallerinin LA'de, gökdelenlerde yaşamak olduğunu veya ABD'de polis olmak olduğunu duyduğumdan beri bu durumu anlatmıyorum zaten.

Hocam keşke küfür vs. varsa onları silip üslubu fazla aşmadan paylaşsaydınız. Forumdakiler hakkında bilgimiz olurdu, ona göre görüşüne dikkat ederdik, belki trolldur diye. Silmeniz bence kötü olmuş.

Geri
Yukarı