Kimsenin bahsetmediği oyun: The Evil Within 2

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Yahu herkes çatur çutur oyun yapıyor, inceleme çekiyor lakin bu oyun nasıl popüler olmaz beni gerçekten şaşırtıyor. Senaryo, oynanış, atmosfer gerçekten harika. Özellikle yapısı Resident Evil 2 Remake'e benziyor. Evil Within 2 daha önce çıkmıştır RE2 Remake'ten. Korkutucu atmosfer ve özellikle jumpscare ögeleri yok bu oyunda. Son zamanlarda oynamaktan zevk aldığım oyunlardan biri oldu. Türkçe yaması olması da gerçekten iyi bir şey. Bu yamaya katkı sağlamış bütün arkadaşlara teşekkürler. Oyun sizi sürüklüyor. Misalen bir işim vardı şunu da yapayım ondan sonra yaparım diye diye 2 saat geçirdiğimi bilirim. Merak ediyorum çünkü. Oynamayan arkadaşlar mutlaka oynasın. Şu an CDKeys sitesinde 2.99 dolar gibi komik bir fiyata satılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu herkes çatur çutur oyun yapıyor, inceleme çekiyor lakin bu oyun nasıl popüler olmaz beni gerçekten şaşırtıyor. Senaryo, oynanış, atmosfer gerçekten harika. Özellikle yapısı Resident Evil 2 Remake'e benziyor. Evil Within 2 daha önce çıkmıştır RE2 Remake'ten. Korkutucu atmosfer ve özellikle jumpscare ögeleri yok bu oyunda. Son zamanlarda oynamaktan zevk aldığım oyunlardan biri oldu. Türkçe yaması olması da gerçekten iyi bir şey. Bu yamaya katkı sağlamış bütün arkadaşlara teşekkürler. Oyun sizi sürüklüyor. Misalen bir işim vardı şunu da yapayım ondan sonra yaparım diye diye 2 saat geçirdiğimi bilirim. Merak ediyorum çünkü. Oynamayan arkadaşlar mutlaka oynasın. Şu an CDKeys sitesinde 2.99 dolar gibi komik bir fiyata satılıyor.
Linkini atar mısınız?

The Evil Within 1'i oynamadıysan mutlaka onu da oynamanı öneririm. Özellikle bazı main boss battle'larda (özellikle The Keeper/Sadist) gerilim-aksiyonun yanı sıra korku dozajı da ses efektleriyle bütünleştirilip daha da artırılmış. Senaryo olarak daha uzun soluklu, ayrıntılı ve aynı zamanda hikayeye ait bilinmeyen kısımlar Complete Edition DLC paketindeki bölümlerde birleştirilip tamamlanmış. The Evil Within serisinin, gerilim-aksiyon-korku temalı TPS türündeki başarılı bulduğum oyun serilerinden birisi olduğunu söyleyebilirim. FPS türünde ise Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition favorim, DLC'ler ile birlikte oynanmasını tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı