Ailedeki kimseye benzememek

canberk3123

Decapat
Yer
konya
Daha fazla  
Herkese iyi geceler. Benim bir sorum vardı. Evet, ailede ne kişilik ne de tip olarak bence ve birkaç kişiden de duyduğum kadarıyla ben ne anneme ne babama benziyorum. Şimdi evlatlığım desem doğum videom var yani bayağı fotoğrafım var ve bebeklik halimin de aynısıyım, yani evlatlık olamam. Bu nasıl mümkün olabilir? Bu sadece benim görüşüm değil birkaç kişiden de aynısını duydum. İyi geceler.

Herkese iyi geceler. Benim bir sorum vardı. Evet, ailede ne kişilik ne de tip olarak bence ve birkaç kişiden de duyduğum kadarıyla ben ne anneme ne babama benziyorum. Şimdi evlatlığım desem doğum videom var yani bayağı fotoğrafım var ve bebeklik halimin de aynısıyım, yani evlatlık olamam. Bu nasıl mümkün olabilir? Bu sadece benim görüşüm değil birkaç kişiden de aynısını duydum. İyi geceler.
İlla annenize babanıza benzemeniz şart değil. Ebeveynleriniz büyükanne ve büyükbabalarına da benzeyebilirsiniz.

Hocam bildiğim kadarıyla ne dedeme ne de sülaledeki herhangi birine benziyom herkes biraz koyu tenli ben Rus gibi açık tenliyim bir de kardeşim dedemin babasına falan benzeseydim kesin duyardım burada bir şey var ama ne gram fikrim yok.

Ailendeki birkac nesil onceden birilerine benziyor olabilirsin. Genetik sadece anne babani baz almaz. Siyahi ciftler olup beyaz çocuk sahibi olanlar var. Onceki nesillerin karakteristiklerine sahip oluyorlar.

Hocam bildiğim kadarıyla ne dedeme ne de sülaledeki herhangi birine benziyom herkes biraz koyu tenli ben Rus gibi açık tenliyim bir de kardeşim dedemin babasına falan benzeseydim kesin duyardım burada bir şey var ama ne gram fikrim yok.

Yuzyillar oncesi bile olabilir. Nesiller bin yillarca devam ediyor.

Ailendeki birkac nesil onceden birilerine benziyor olabilirsin. Genetik sadece anne babani baz almaz. Siyahi ciftler olup beyaz cocuk sahibi olanlar var. Onceki nesillerin karakteristiklerine sahip oluyorlar.
Siyahi çiftin beyaz çocuğu oluyorsa orada bir sıkıntı vardır hocam.
Göz renkleriniz nasıl?

Demek ki annen ve babanda beyaz tenlilik geni çekinik bir şekilde varmış. Ama baskın gen de olduğu için "Aa" onlar siyahi gözüküyor ama içlerinde beyazlık geni var. Senin de şansına anneden "a" babadan da "a" alıp beyaz olmuşsun.

Geri
Yukarı