Kınama mı alacağım, okuldan atılma mı?

Ben ceza alacağını düşünmüyorum, abartı gibi geliyor kulağa. Ya da senin dediğin gibi olmadı olay 😂

Vallahide dediğim gibi billahi de. Son dersti sıralar bozulmuştu, bende düzeltmek için ayağımla ittiriyordum teker teker. Müdür girdi tekme attığımı falan yazmış. Sonra müdür yardımcısı çağırdı, sanki adam öldürmüşüz gibi muamele yaptı. Diller döktük ama boş.

Vallahide dediğim gibi billahi de. Son dersti sıralar bozulmuştu, bende düzeltmek için ayağımla ittiriyordum teker teker. Müdür girdi tekme attığımı falan yazmış.

Değişiyor işte. Görmedim bir şey diyemem, dediğin kadar ciddilerse yapabilirler. Bizim buradakiler sıraları ellerine alıp cirit atıyorlardı ama pek bir yaptırım görmedim 😆

Vallahide dediğim gibi billahi de. Son dersti sıralar bozulmuştu, bende düzeltmek için ayağımla ittiriyordum teker teker. Müdür girdi tekme attığımı falan yazmış. Sonra müdür yardımcısı çağırdı, sanki adam öldürmüşüz gibi muamele yaptı. Diller döktük ama boş.

Eğer gerçekten yönetmeliğe göre karar verir ise doğru yani itiraz edebileceğinizi sanmam ancak uygulayacağını sanmam. Size karşı tavırları nasıldı mesela müdürün?

Kınama almıyor muyum şimdi direk okuldan atılma yani.

Eğer gerçekten yönetmeliğe göre karar verir ise doğru yani itiraz edebileceğinizi sanmam ancak uygulayacağını sanmam. Size karşı tavırları nasıldı mesela müdürün?

Müdür ağzımızı açtırmadı direk disiplin dedi. Daha sonradan müdür yardımcısı çağırdı işte dinledi falan, şey yazdırdı ama yani yüz vermedi. "Bunları affetmeyeceksin" tarzı şeyler dedi. En sonda da "Okul seçin" falan dedi.

Kınama almıyor muyum şimdi direk okuldan atılma yani.

Müdür ağzımızı açtırmadı direk disiplin dedi. Daha sonradan müdür yardımcısı çağırdı işte dinledi falan, şey yazdırdı ama yani yüz vermedi.

Galiba 10 veya 11 sınıfta hocaya saldırmıştım sebepsiz yere bizi hep aşağılıyordu ve artık sabrım tükenmişti. Uzaklaştırma ve kınama aldım sizin atılacağınızı sanmam.

Dostum bizim sınıfta 2 kişi atıldı ancak sadece 1 tanesi okuldan kaydını aldırdı.
Kaydını aldırmayan arkadaşta siciline işlendi ve okula devam etti.
Seninde o şekilde olacak büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı