Kınama sicile işler mi?

Arnando1903

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben 11. sinifta kinama cezasi aldim ve mudur yardimcisi iyi bir bölümü kazanmazsam onu silmeyecegini soyleyerek beni tehdit etti, dershaneye gidemezmişim ve açiga da gecemezmisim ben aciga gecsem o sicilimde kalir mi cevap verirseniz cok sevinirim.

Herkese merhaba, ben 11. sinifta kinama cezasi aldim ve mudur yardimcisi iyi bir bölümü kazanmazsam onu silmeyecegini soyleyerek beni tehdit etti, dershaneye gidemezmişim ve açiga da gecemezmisim ben aciga gecsem o sicilimde kalir mi cevap verirseniz cok sevinirim.

Bende daha önce kınama aldım ama sicile işlemedi sanırım.

Hayır, geçmez. Ancak bunu tekrarlarsan geçer. Bende kınama almıştım iftira yüzünden ortaokulda, ancak geçmedi.
Nasıl tekrarlarsam geçer

Hayır, geçmez. Ancak bunu tekrarlarsan geçer. Bende kınama almıştım iftira yüzünden ortaokulda, ancak geçmedi.

Bir şey soracağım da benim ilk. Olduğu için kınama olur degil mi ilk kez disiplinlik oluyorum çünkü saçma bir sebepten dolayi.

Son düzenleme:
Sebep ne acaba, özel değilse söyleyebilir misin?

Saçma aciklayayim şimdi beden hocamız okulda değildi bende topların olduğu bir oda var orayı evimin anahtarını denedim açtım. Ama deneme amaçlı sonra arkadaşlarım hemen girdi topu aldı ben durun dedim, durmadilar. Sonra kapıyı geri kilitlemek zorunda kaldım. Hoca da öğle arası gelecekti bende gelmeden koyacaktim. Sonra unuttum sonra geldi kim aldı dedi ilk söylemedim. Sonra söyledim ondan sonra müdür yardımcısına söyledim kapıyı açan suçlu dedi o yüzden de bana patladı. Arkadaşlarıma da bir şey olmadı.
Bu ilk olduğu için kınama olur degil mi kisacasi?

Geri
Yukarı