Kingston A400 120 GB alınır mı?

Çok teşekkürler peki güvenilir mi? Ben yorum göremedim çünkü.
İnceleyeceğim çok teşekkürler.

7 aydır eski dizüstü bilgisayarımda kullanıyorum. Dizüstü bilgisayarım ısınmadan dolayı biraz sıcak çalışıyor macun falan sürdüm ama pek etkisi olmadı. Ocak ayında Kingston A400 marka SSD takdım eski HDD yerine (A400-240GB) iki ayda 3% sağlık düşüşü yaşadım. Her hafta kontrol ediyorum şimdilik bir sorun veri kaybı,ısınma,kasma gibi sorunlar yaşamadım amma kendi tercihim olarak almadan önce WD blue serisine bakmanızda fayda var.

@Caner Uncu @Samotne Ciasteczka @Sylveon

Sizler nasıl yorumlarsınız?
7 aydır eski dizüstü bilgisayarımda kullanıyorum. Dizüstü bilgisayarım ısınmadan dolayı biraz sıcak çalışıyor macun falan sürdüm ama pek etkisi olmadı. Ocak ayında Kingston A400 marka SSD takdım eski HDD yerine (A400-240GB) iki ayda 3% sağlık düşüşü yaşadım. Her hafta kontrol ediyorum şimdilik bir sorun veri kaybı,ısınma,kasma gibi sorunlar yaşamadım amma kendi tercihim olarak almadan önce WD blue serisine bakmanızda fayda var.
Çok teşekkürler inceleyeceğim.

Bende aynı modelin 240 GB M.2 SATA bağlantısı olanı var. 2019 yılın mayıs ayında incehesap üzerinden almıştım. Aşağıda sonuçları attım. Tabii sizin ki M.2 olmadığı için biraz yavaş olabilir. :)

3.png

1.png

Biraz yavaşlama söz konusu gibi ama sağlık konusunda hala iyi durumda sadece ısınma sorunları arttı galiba ısınma sorunları hızlanmayı biraz tetiklemekte. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı